بتن ماشین اصفهان

خلاطه بتن دستگاهی است که برای مخلوط کردن بتن به صورت تر و خشک استفاده می‌شود. این دستگاه که با اسامی مخلوط کن بتن، ملات ساز و میکسر بتن نیز شناخته می‌شود، از جدیدترین تجهیزات بتن ریزی در ایران است که برای تولید بتن به صورت روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با توجه به اینکه ملات مورد استفاده در ساخت و ساز باید پیش از استفاده ترکیب شود و انجام این کار توسط انسان امکان‌پذیر نیست، دستگاه خلاطه بتن با برخورداری از تنوع حجم همانند یک میکسر تمامی مواد مورد نظر را به صورت یکنواخت با یکدیگر ترکیب و مخلوط می‌کند.
توجه داشته باشید که استفاده از این دستگاه نیازمند آموزش و تخصص است. با توجه به اینکه زمان یکی از مباحث با اهمیت در پروژه‌های ساخت و ساز است، دستگاه خلاطه بتن می‌تواند به دلیل برخورداری از قابلیت جابه‌جایی و امکان مخلوط کردن بتن در طول مسیر مبدا تا مقصد پروژه در زمان صرفه جویی کند و به میزان قابل توجهی هزینه‌ها را کاهش دهد.

علاوه بر این، خلاطه بتن حجم زیادی از بتن ترکیب می‌کند و نیاز به نیروی کار را کاهش می‌دهد. قصد دارید از بالاترین کیفیت بتن در پروژه‌های خود استفاده کنید و در عین حال هزینه‌های کلی پروژه‌ها را کاهش دهید، با بتن ماشین اصفهان همراه شوید. برای خرید و استعلام قیمت دستگاه مخلوط کن سیمان و سایر دستگاه ها و تجهیزات موردنیاز خود می توانید به وب سایت بتن ماشین مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

بتن ماشین اصفهان

خرید خلاطه بتن

اگر به دنبال خرید خلاطه بتن هستید و قصد دارید هزینه‌های کلی پروژه‌های در دست احداث خود را کاهش دهید، به شما پیشنهاد می‌کنیم پیش از هر کاری با انواع خلاطه بتن آشنا شوید. این دستگاه حرفه‌ای در انواع دیزلی، بنزینی و برقی تولید می‌شود و بر اساس ویژگی‌های پروژه‌ خریداری می‌گردند.

خلاطه بتن دیزلی برای پروژه‌هایی توصیه می‌شود که به برق دسترسی ندارند. با توجه به اینکه خلاطه بتنی دیزلی از راندمان و قدرت بسیار بالایی برخوردار است می‌تواند مناسب‌ترین گزینه برای پروژه‌های طولانی مدت باشد. از مزایای خرید خلاطه بتن دیزلی می‌توان به سوخت ارزان‌ قیمت (گازوئیل) و توانایی کار در چندین ساعت بدون استراحت و خاموشی اشاره کرد. علاوه بر این، هزینه تعمیر و نگهداری خلاطه بتن نسبت به نوع برقی آن کمتر است.
خلاطه بتن برقی نوع دیگر میکسر بتن است که با برق کار می‌کند. این نوع خلاطه نسبت به نوع دیزلی هیچ‌گونه آلودگی صوتی و زیست محیطی ایجاد نمی‌کند.

خلاطه بتن بنزینی یکی دیگر از انواع پرفروش خلاطه است. این دستگاه همانند نوع دیزلی، برای مناطقی مناسب است که امکان استفاده از برق را ندارند. به طور کلی، خلاطه بنزینی نسبت به خلاطه دیزلی آلودگی و صدای کمتری ایجاد می‌کند و همین ویژگی امکان استفاده از آن را در فضاهای شهری ایجاد می‌کند. این نوع خلاطه بتن نسبت به انواع دیگر خلاطه از قیمت پایین‌تری برخوردار است.

اگر تصمیم گرفته‌اید برای خرید خلاطه بتن بنزینی اقدام کنید، با کارشناسان بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

خلاطه فروشی

اگر تاکنون برای تهیه خلاطه بتن اقدام کرده باشید به خوبی می‌دانید که این دستگاه کاربردی به دو صورت دست دوم و نو به فروش می‌رسد. با وجود اینکه خلاطه بتن دست دوم با قیمت‌های کمتری نسبت به خلاطه نو در بازار موجود است، به شما پیشنهاد می‌کنیم به دلیل جلوگیری از پرداخت هزینه‌های اضافی در زمینه تعمیر و نگهداری این دستگاه‌های پرکاربرد از خرید خلاطه دست دوم خودداری کنید.

در نظر داشته باشید علاوه بر اینکه هزینه تعمیر دستگاه‌های ساختمان سازی بسیار بالا است، توقف کار به دلیل خرابی این دستگاه‌ها می‌تواند ضرر مالی قابل توجهی به شما وارد کند. در حال حاضر کارخانه‌ها و شرکت‌های باتجربه ‌داخلی در تلاش هستند برترین ماشین آلات ساختمانی را تولید کنند و با قیمت‌های اقتصادی در دسترس مصرف کنندگان عزیز قرار دهند.
بتن ماشین اصفهان با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه صنعت و ساخت ماشین آلات صنعتی توانسته است نام خود را به عنوان برترین تولیدکنندگان به ثبت رساند. از خدمات ارزنده بتن ماشین اصفهان به عنوان فروشگاه خلاطه فروشی فعال در ایران می‌توان به ساخت و تولید انواع ماشین آلات صنعتی اشاره کرد.

قیمت خلاطه بتن ریزی

قیمت خلاطه بتن ریزی براساس امکانات و مزایای این دستگاه مشخص می‌شود. توجه داشته باشید که هدف اصلی خلاطه بتن ریزی ارائه بتن یک دست و یکنواخت است، در نتیجه میزان چرخش و نوع موتور دستگاه می‌تواند نقش قابل توجهی در قیمت خلاطه بتن ریزی ایفا کنید. به عنوان مثال، خلاطه بتن ریزی دنده زیر دارای یک چرخ دنده کوچک است که در قسمت انتهایی دیگ نصب شده است. این چرخ دنده موجب حرکت دیگ مخروطی شکل خلاطه بتن ریزی می‌شود و از خشک شدن و سفت شدن بتن جلوگیری می‌کند.
از مزایای خلاطه بتن ریزی می‌توان به برخورداری از الگوی ساده در ساخت و در نتیجه قیمت مقرون به صرفه آن اشاره کرد. علاوه بر این، هزینه تعمیر و نگهداری این نوع خلاطه بتن ریزی بسیار پایین است. در نوع دیگر خلاطه بتن ریزی دنده دور کمر تعبیه شده است و این جاگیری چرخ دنده منجر به انتقال بیشتر قدرت موتور به سمت دیگ و در نهایت قدرت بالا در گردش دیگ می‌شود.

از ویژگی‌های خلاطه بتن ریزی دنده دور کمر می‌توان به حرکت روان و نرم و تولید صدای کمتر اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انواع خلاطه بتن، دریافت مشاوره رایگان در زمینه تهیه مناسب‌ترین خلاطه بتن ریزی و استعلام قیمت خلاطه بتن ریزی روز با تیم فروش بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

قیمت خلاطه

همانطور که پیش از این اشاره شد، خلاطه بتن در حجم‌ و اندازه‌های متفاوتی در بازار به فروش می‌رسد و ظرفیت یکی از عوامل تعیین کننده قیمت خلاطه است. در حال حاضر دستگاه خلاطه تن با ظرفیت‌های بین ۲۵۰ الی ۳۰۰ لیتر، ۳۰۰ الی ۵۰۰ لیتر، ۵۰۰ الی ۷۵۰ لیتر، ۷۵۰ الی ۱۰۰۰ لیتر تولید می‌شوند و در بازار به فروش می‌رسند.

علاوه بر این، عواملی نظیر دنده کمر یا دنده زیر بودن نیز می‌تواند قیمت خلاطه بتن را تغییر دهد. به طور کلی قیمت خلاطه بتن دنده زیر نسبت به خلاطه بتن دنده کمر بالاتر است. نوع موتور نیز نقش مؤثری در قیمت گذاری خلاطه بتن ایفا می‌کند. موتور دستگاه خلاطه بتن برقی، بنزینی و یا دیزلی است و قیمت خلاطه بتن موتور دیزلی از دیگر دستگاه‌ها بیشتر است.
تعداد چرخه‌های خلاطه بتن و قیمت روز آهن نیز موارد تأثیرگذار بر قیمت این دستگاه پرکاربرد به شمار می‌روند. برای استعلام قیمت انواع خلاطه بتن با بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

بتن ماشین اصفهان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست