مخلوط کن و مخلوط کن پر کن

جهت تولید انواع مصالح بلوک ، کف فرش ، جدول و موزاییک

 

مخلوط کن و مخلوط کن پر کن در بتن ماشین اصفهان با کارایی مختلف تولید می گردد . مخلوط کن سیمانی مشابه مخلوط کن سیمان ساده می باشد با این تفاوت که کلیه مراحل اختلاط جهت تهیه خمیر یا ملات سیمان (Cement Mortar Mixture &Cement Paste Mixture) مطابق با استاندارد برنامه ریزی شده و همچنین امکان استفاده از این دستگاه به صورت ساده و انتخاب دور سرعت های متفاوت وجود دارد.

بنابراین با انتخاب نوع مخلوط مورد نظر کلیه مراحل، زمانبندی ها، سرعت ها، مکثها و مراحل افزودن مواد و مصالحی مانند آب یا ماسه به طور اتوماتیک صورت می گیرد. کلیه این مراحل در نمایشگر دیجیتال LCD touchscreen ۷inch جهت اطلاع اپراتور نمایش داده می شود. دستگاه مخلوط کن سیمان مجهز به ظرف و محل ورود سیمان، ظرف ریختن ماسه و مزور حجمی ۲۲۵ml آب مورد نیاز اختلاط می باشد.

دستگاه مخلوط کن سیمان جهت تهیه ملات یا خمیر سیمان استفاده می‌شود. اختلاط سیمان بر اساس استاندارد در سرعت‌های 140-285rpm توسط این دستگاه انجام می‌شود. کاسه و پنجه مخلوط کن سیمان از فلزضد زنگ با ابعاد استاندارد ساخته شده به طوری که پنجه در زمان حرکت با فاصله استاندارد 0.8-2.5mm از کاسه قرار می‌گیرد.

مخلوط کن و مخلوط کن پر کن برای تهیه مصالح انواع بلوک – کف فرش – جدول و موزائیک کاربرد فراوان دارد.
مشخصات مخلوط کن و مخلوط کن پر کن مجموعه بتن ماشین اصفهان :

الکتروموتور پرقدرت 15 اسب 1400دور سه فاز
سه پره فولادی ضخیم ضد سایش جهت مخلوط کردن مواد
دنده های موجود در گیربکس آلمانی بوده و دارای 5سال گارانتی میباشد
ورق مورد استفاده جداره و کف دیگ از فولاد سف37 با ضخامت 15mm است.

انواع مخلوط کن بتن، مخلوط کن سیمان و مخلوط کن و مخلوط کن پر کن در مجموعه بتن ماشین اصفهان در بهترین کیفیت تولید شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است . جهت استعلام قیمت مخلوط کن و مخلوط کن پر کن با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات مجموعه بتن ماشین اصفهان :

بلوک زن نیمه اتوماتیک ، ساب نواری موزاییک ، بلوک زن میزی ، بتونیر ، مخلوط کن سیمان و مخلوط کن پر کن ، مجموعه میز ویبره ، پرس موزاییک .

سوالات متداول مخلوط کن

کاربرد اصلی مخلوط کن و مخلوط کن پرکن چیست؟

از دستگاه مخلوط کن سیمان و پرکن آن جهت تهیه ملات و تولید مصالح بلوک، جدول، موزائیک و ... استفاده می‌شود.

ویژگی اصلی دستگاه مخلوط کن تولید شده توسط بتن ماشین اصفهان چیست؟

دستگاه مخلوط کن تولید شده توسط بتن ماشین اصفهان از کیفیت بالایی برخوردار است و کلیه مراحل اختلاط جهت تهیه خمیر یا ملات سیمان مطابق با استاندارد برنامه ریزی شده و همچنین امکان استفاده از این دستگاه به صورت ساده و همچنین انتخاب دور سرعت های متفاوت وجود دارد.