بتن ماشین اصفهان

دستگاه بلوک زن متحرک

دستگاه بلوک زن متحرک به آن دستگاه بلوک زن تخمگذار نیز گفته می شود، وسیله‌ای است که در هنگام تولید بلوک به وسیله چرخ جابجا می شود و به جلو حرکت می کند. دستگاه بلوک زن متحرک مصارف زیادی دارد و به همین دلیل در کارگاه‌های بلوک زنی مورد استفاده قرار می گیرد. با ریختن ماده اولیه داخل این دستگاه، دستگاه به صورت خود به خودی بلوک تولید می کند و با توجه به برند کیفیت های متفاوتی از بلوک را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد.

مصارف دستگاه بلوک زن متحرک

در صنعت ساختمان سازی دستگاه بلوک زن متحرک دارای مصارف زیادی است که برخی از این مصارف موارد زیر هستند:

۱. تولید انواع مختلف بلوک دیواری

یکی از محصولات مصرفی مهم در ساختمان سازی بلوک دیواری است. بلوک دیواری همانطور که از نامش پیداست در دیوار ها مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تولید بلوک متحرک این قابلیت را دارد که با قرار دادن قالب‌های مختلف داخل آن، ابعاد متفاوتی از بلوک را تولید نمود.

۲. تولید بلوک سقفی

بلوک سقفی با بلوک دیواری تفاوت‌های زیادی دارد. دستگاه بلوک زن متحرک این امکان را دارد که بتوان با استفاده از بلوک سقفی تولید نمود. بلوک های سقفی تولید شده توسط دستگاه های بلوک زنی، با توجه به اندازه قالب ابعاد متفاوتی خواهند داشت.

۳. تولید نبشی

با استفاده از دستگاه بلوک زنی متحرک می توان به جای استفاده از ناودان برای انتقال آب از پشت بام به زمین، از نبشی هایی که توسط این دستگاه تولید می شوند برای این منظور استفاده کرد. این کار می تواند طول عمر ساختمان را تا حدودی بالاتر ببرد و به بهینه سازی محصول کمک زیادی میکند.

مشخصات دستگاه بلوک زن متحرک

مشخصات دستگاه بلوک زن متحرک با توجه به برند این محصول و همچنین ابعاد آن کاملاً متغیر است به همین دلیل نمی‌توان برای تمامی دستگاه های بلوک زن متحرک مشخصات خاصی در نظر گرفت. یکی از مواردی که می تواند روی مشخصات دستگاه بلوک زن متحرک تاثیرگذار باشد اتومات، نیمه اتومات و یا دستی بودن آن است. این مورد می تواند تا حدود زیادی روی تعداد بلوک تولید شده تاثیر داشته باشد.

به صورت کلی برای پی بردن به مشخصات دستگاه بلوک زن متحرک بهترین روش این است که پیش از خرید این محصول مشخصات دستگاهی که می‌خواهید آن را خریداری کنید را مشاهده کنید، در غیر این صورت هیچ روش ثابتی برای پی بردن به مشخصات این محصول وجود نخواهد داشت.

قیمت دستگاه بلوک زن متحرک

قیمت دستگاه بلوک زن متحرک بنابر موارد زیر تعیین می شود:

  • نوع دستگاه: یکی از مواردی که می تواند روی قیمت دستگاه بلوک زن متحرک تأثیرگذار باشد اتوماتیک نیمه اتوماتیک و یا دستی بودن دستگاه است. بدیهی است دستگاه هایی که به صورت تمام اتوماتیک فعالیت می‌کنند قیمت بالاتری نسبت به سایر دستگاه‌ها خواهند داشت. دستگاه های نیمه اتوماتیک و دستگاه های دستی به ترتیب در رده بندی دوم و سوم از نظر قیمت قرار داده می شوند.
  • برند محصول: برندهای تولیدی که در زمینه تولید دستگاه بلوک زن فعالیت می‌کنند قیمت های مخصوص به خود را دارند. برخی از برندها قیمت پایین تر و مناسب تری برای محصولات خود در نظر می گیرند و برندهایی مانند برندهای خارجی قیمت بالاتری دارند.
  • توان تولید: برخی از دستگاه های بلوک زنی توان تولیدی بالاتری دارند. برای مثال یک دستگاه ممکن است در یک دقیقه ۵ عدد بلوک تولید کند در حالی که دستگاه دیگری بتواند در یک دقیقه شش عدد بلوک تولید کند. بدیهی است دستگاهی که در مدت زمان کمتر تعداد بلوک بیشتری تولید می کند، قیمت بالاتری را به خود اختصاص خواهد داد.

بتن ماشین سازنده انواع دستگاه بلوک زنی

مجموعه بتن ماشین یکی از بهترین سازندگان انواع دستگاه بلوک زنی در کشور ایران شناخته می شود و می تواند کیفیت بالایی از دستگاه های بلوک زنی را در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد. این مجموعه با تولید انواع مختلف دستگاه بلوک زنی متحرک و دستگاه بلوک زنی ثابت، به مشتریان کمک می‌کند بتوانند به بهترین انواع دستگاه ها دسترسی داشته باشند. از آنجایی که اکثر فروشندگانی که در بازار فعالیت می‌کنند به عنوان واسطه کار خود را انجام می دهند، خرید از آنها از نظر اقتصادی صرفه چندان زیادی نخواهد داشت. مجموعه ما به عنوان تولیدکننده به صورت مستقیم و بدون واسطه محصولات را در اختیار شما قرار می دهد، به همین دلیل با خرید از مجموعه ما می توانید به قیمت های مناسبی از محصولات دسترسی پیدا کنید. برای ثبت سفارش و خرید محصول مورد نظر خود می توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت غیر حضوری و اینترنتی اقدام به ثبت سفارش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست