تمام ماشین آلات صنعتی باید طبق گواهینامه و استاندارد های جهانی تولید می شوند، چرا که باید با تمام محصولات جهانی رقابت کنند و کیفیت بالایی داشته باشند. محصولات بتن ماشین نیز طبق استاندارد های جهانی تولید می شوند تا با سایز رقبا رقابت کنند. گروه صنعتی ما با دریافت بهترین گواهینامه های جهانی توانسته جایگاه ویژه ای در میان رقبا خود کسب کنند.

استاندارد های گروه صنعتی بتن ماشین

بتن ماشین اصفهان برترین تولید کننده انواع دستگاه بلوک زن، جدول زن، موزاییک سازی، سنگفرش، میکسر بتن و دستگاه ساب موزاییک است. تمامی دستگاه های تولید شده در بتن ماشین اصفهان بر اساس استاندارد ملی و استاندارهای ISO 10002:2014 و ISO 9001:2015 است. استاندارد ISO 10002:2014 مورد استفاده یک سازمان، مشتریان، شاکیان و دیگر طرفان ذینفع است. این استاندارد بین المللی، استاندارد رسیدگی به شکایات مشتری است. استاندارد ISO 9001:2015 نیز مجموعه ای از دستور العمل ها برای ایجاد یک سیستم مدیریت کیفیت را برای هر نوع کسب و کاری ارائه می کند. علاوه بر این تمامی محصولات ما طبق گواهینامه CE تولید می شوند. تمامی کشور های تحت اتحادیه اروپا محصولاتی که تحت گواهینامه CE تولید نمی شوند را مرجوع می کنند. بتن ماشین اصفهان با داشتن چنین گواهینامه ای توانسته محصولات باکیفیت خود را به کشور های دیگر صادر کند. ما با قرار دادن علامت CE تایید می کنیم که محصول با دستور العمل ماشین آلات Directive 2006/42/EC مطابقت دارد. به عبارت دیگر علامت CE روی ماشین آلات ما با الزامات اساسی اروپا از نظر سلامت، ایمنی و محیط زیست مطابقت دارد. تلاش همیشگی مجموعه ما این است که تمامی محصولات را طبق استاندارد تولید کنیم تا شما مشتریان گرامی بتوانید محصولی مرغوب و باکیفیت را خریداری کنید. بتن ماشین اصفهان با تکیه بر تلاش و تجربه و داشتن کارشناسان متخصص و مجرب توانسته بهترین ماشین آلات صنعتی را تولید کند تا به صادرات جهانی برسد. شرکت ما با تلاش های بسیار می خواهند که محصولاتی مطابق با خواسته شما طبق استانداردهای جهانی تولید کند. داشتن چنین گواهینامه هایی نشان دهنده تلاش روز افزون تیم متخصص بتن ماشین اصفهان است. 

تولید محصولات بتن ماشین بر اساس استاندارد 

تمام محصولات بتن ماشین اصفهان از دستگاه جدول زن، بلوک زن و... بر اساس و اصول استاندارد های مطرح جهانی است. بتن ماشین اصفهان اهداف زیادی چون جلب رضایت مشتریان، جایگاه برتر در زمینه تولیدات خود بین رقبا، پیشرفت روز افزون و ... دارد. بتن ماشین با تولید محصولات بر اساس استاندارد های جهانی روز به روز به اهداف خود نزدیک تر شده است. تمامی گواهینامه های دریافتی بتن ماشین در ادامه قرار داده شده است.