خرید دستگاه جدول زنی در اصفهان

خرید دستگاه جدول زنی در اصفهان در بتن ماشین اصفهان را با بهترین کیفیت خریداری کنید. دستگاه جدول زن دستگاهی است که قابلیت ساخت انواع جداول و جدول های خیابانی( کانیو – رفوژ –معمولی ) را دارد و دستگاه به صورت اتوماتیک کار می کند. دستگاه جدول زن برای قالب زنی در سایز های مختلف جدول دارای قابلیت تعویض قالب می باشد و دستگاهی بسیار قدرتمند می باشد.

ابعاد جدول در قالب جدول زن :

ابعاد اصلی جدول که مصرف زیادی دارد 50x50x15 است که این اندازی استاندارد دستگاه جدول می باشد مانند ابعاد 20x20x40در دستگاه بلوک زنی؛ دستگاه جدول زن،جدول را به صورت خوابیده تولید میکند یعنی عرض جدول در قالب ارتفاع جدول است و بعد از آن که تولید شد و به عمل آوری آن انجام شد در اجرای جدول کشی آن را ایستاده کار میگذارند ، منظور از اجرای جدول کشی همان جدول کشی در خیابان است  که برای اینکه جدولها در یک راستا قرار داشته باشند باید بندکشی انجام شود یا هر نحوه که استاد کار اجرا آن را انجام میدهد باید تمیزی و در یک راستا بودن جدولها را رعایت کند.

این که در قالب دستگاه ،جدول به صورت خوابیده تولید می شود در دستگاه جدول زن اتوماتیک متحرک میباشد که عرض جدول را بلندای قالب قرار میدهد یعنی اگر عرض جدول 5چ است ارتفاع قالب را 50 در نظر خواهیم گرفت بعلاوه این که دستگاه 2 تا 30 سانت پرس خواهد کرد .

مجموع ارتفاع 52 خواهد شد؛ولی در دستگاه بلوک زن جدول زن ثابت این طور نخواهد بود و ضخامت 15 جدول را ارتفاع قالب در نظر میگیرند. در دستگاه ثابت ابعاد و نوع قارا گیری جدول به صورت خوابیده است به این صورت که طول و عرض قالب 50×50 است و ارتفاع قالب 15 می باشد و نکته این که پخ جدول و یا هر شکلی که دارد در دستگاه جدول زن متحرک درون قالب است و در دستگاه ثابت پخ را سنبه در هنگام پرس کردن ایجاد می کند.با جود این که پرس دشتگاه ثابت زیاد است حداقل 3 یا 4 سانت جدول در هنگام پرس متراکم میشود پس بنا بر این ارتفاع قالب را 4 سانت بیشتر خواهیم گرفت.

انواع دستگاه جدول زن دربتن ماشین اصفهان :
دستگاه جدول زن هیدرولیک :

قابیلت نصب انواع قالب جدول را دارا می باشد .

تولید جدول به صورت ویبره ای وپرسی می باشد .

ریگلاژ سینی دستگاه به راحتی ودر کمترین زمان ممکن انجام  می شود که این مسله در تعویض قالب حائز اهمیت  می باشد .

جدول زن هیدرولیک دارای یک عدد موتور هیدرولیک 5/5 اسب بخار می باشد .

دارای تابلو برق با سیستم حفاظتی کنترل فاز , مینیاتوری قدرت و فرمان و کنتاکتورهای مربوطه می باشد .

دارای محلی برای جمع کردن کابل اضافه روی باند بلوک پشت دستگاه می باشد .

دارای فرمان جهت دور زدن دستگاه با قدرت مانور بالا در کمترین محل می باشد .

دستگاه جدول زن هیدرولیک دارای موتورهای هیدرولیک و حرکت دارای کاورهای مخصوصی هستند که در زمان بارندگی آب به داخل موتور وارد نشود.

کابل کشی در دستگاه جدول زن هیدرولیک به صورت کاملا مهندسی و حرفه ای از مسیرهای خاصی عبور داده شده که باعث پارگی و خرابی کابل در طول زمان نشود .

جهت استعلام قیمت دستگاه جدول زن هیدرولیک با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات مجموعه بتن ماشین اصفهان :

بلوک زن نیمه اتوماتیک ، ساب نواری موزاییک ، بلوک زن میزی ، بتونیر ، مخلوط کن و مخلوط کن پر کن ، مجموعه میز ویبره ، پرس موزاییک ، پرس موزاییک اتوماتیک ، خط تولید کف فرش ، جدول زن هیدرولیک 2700 2400 ، بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ، بلوک زن هیدرولیک ، جدول زن اتوماتیک سیلودار ، بلوک زن 5 قالبه مکانیکی .

نوشتن دیدگاه