خرید بلوک زن در اصفهان

دستگاه بلوک زن  دستگاهی است بسیار محکم و با کارآیی بسیار بالا که توسط شرکت بتن ماشین اصفهان طراحی و تولید می شود. این دستگاه جهت تولید انواع بلوک است. نکته بارز این دستگاه ظرفیت بالای تولید بلوک است. دستگاه بلوک زن قابلیت تولید انواع بلوک سقفی، بلوک دیواری و بلوک تیغه ای با انواع مصالح شن وماسه، پوکه، لیکا را دارا می باشد.

سیستم دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک لودر دار و سیلودار است که قالب و ماتریس (شانه) توسط جکها حرکت می کند. منظور از لودر دار بودن آن این است که این سیستم به صورت خود پرکن بوده و عمل تغذیه قالب به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. در بحث سیلودار بودن، عمل تغذیه بتن به صورت دستی انجام نمی شود و این عمل به ازای هر بار تغذیه سیلو سیستم با قابلیت تولید۱۴۲ عدد بلوک هر بار امکان پذیر است. در دستگاه بلوک زن در تمامی موارد اعم از پر کردن قالب، عمل تغذیه و عمل دور زدن در باند تولید کاملاً به صورت اتوماتیک انجام می گیرد. در این سیستم نقش نیروی انسانی بسیار کم رنگ بوده و سیستم با یک نفر نیروی کاری قابلیت تولید انواع محصولات بتنی را توسط تعویض قالب دارد.

شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات کامل درباره نحوه کار دستگاه بلوک زنی به سایت بتن ماشین مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

دستگاه بلوک زنی:

به فرایند تولید بلوک سیمانی بلوک زنی می گویند و به دستگاهی که برای این منظور مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه بلوک زنی گفته می شود. در واقع، دستگاه بلوک زن، دستگاهی است که برای تولید بلوک به کار می رود و قادر است بلوک ساختمانی دیواری و سقفی تولید کند. این دستگاه شامل سه بخش اصلی قالب، بدنه و سمباده است و به طور کلی از اجزای زیر تشکلیل شده است:

شاسی دستگاه
قابل و سمباده
ویبره دستگاه
موتور ویبره
گیربکس حرکت و موتور
پمپ و موتور

این دستگاه ها که برای تولید انواع بلوک از جمله بلوک سبک در کارگاه ها به کار می روند، در انواع مختلفی در بازار وجود دارند. تقسیم بندی زیر از جنبه مکانیزم تولید و پیچیدگی و اتوماسیون فعالیتها بررسی شده است.  شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کارکرد و قیمت انواع بلوک زن اعم از بلوک زن نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک، دستی، بلوک زن هیدرولیک و... با بتن ماشین همراه شوید.

انواع دستگاه بلوک زنی:

 دستگاه بلوک زن دستی
 دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک ( تخم گذار و یا ثابت )
دستگاه بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ( ثابت )
دستگاه بلوک زن میزی
دستگاه بلوک زن هیدرولیک

این دستگاه ها با استفاده از روش های قدیمی بلوک سیمانی تولید می کند. این دستگاه ها ظاهری شبیه به خزندگان تخم گذار دارند و دلیل نامگذاری آنها نیز همین می باشد. طرز کار این نوع دستگاه بدین صورت است که بعد از اینکه یک ردیف بلوک سیمانی تولید شد، دستگاه به سمت جلو حرکت می کند و سپس ردیف بعدی را تولید می کند.

جهت استعلام قیمت انواع دستگاه بلوک زن با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید. قیمت بلوک زن دستی، اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و... در بتن ماشین مناسب و مقرون به صرفه است.

سایر محصولات مجموعه بتن ماشین اصفهان :

بلوک زن نیمه اتوماتیک ، ساب نواری موزاییک ، بلوک زن میزی ، بتونیر ، مخلوط کن و مخلوط کن پر کن ، مجموعه میز ویبره ، پرس موزاییک ، پرس موزاییک اتوماتیک ، خط تولید کف فرش ، دستگاه جدول زن هیدرولیک 2700 2400 ، بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ، بلوک زن هیدرولیک ، جدول زن اتوماتیک سیلودار ، بلوک زن 5 قالبه مکانیکی .