بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک

دستگاه بلوک زنی اتوماتیک یکی از دستگاه های پیشرفته در زمینه ساخت بلوک است

  که برای راه اندازی آن به برق سه فاز احتیاج است. بنابراین اگر قصد مجهز کردن کارگاه بلوک زنی خود، به دستگاه تمام اتوماتیک را دارید باید در درجه اول به مجهز بودن کارگاه خود به برق سه فاز دقت کنید. برق سه فاز دارای توان ثابت است و برای راه اندازی دستگاه بلوک زنی اتوماتیک کاملا لازم و ضروری است.دستگاه بلوک زنی اتوماتیک به صورت حرفه‌ ای توانایی تولید حجم زیادی از بلوک ها را در بازه زمانی پایین دارد. یکی از مزیت ها و ویژگی‌ های مثبت این دستگاه عدم دخالت نیروی انسانی در تولید بلوک ها است. به همین جهت نیز کسانی که قصد تولید بلوک به صورت انبوه را دادند می توانند بدون کمترین نیروی انسانی و با صرف هزینه های کمتر؛ تولید انبوه داشته باشند. قیمت دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک نیز به نوع دستگاه و ظرفیت تولید آن بستگی دارد، که در ادامه بیشتر در این مورد صحبت خواهیم کرد.

قیمت دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک

همانطور که گفتیم قیمت دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک به ظرفیت تولید آن و برند آن بستگی دارد. این دستگاه کاملا مناسب برای تولید بلوک های مخصوص دیوار، بلوک های سقفی و بلوک های تیغه است. از جمله ویژگی ها و مشخصات دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک می توان به مقاومت بسیار بالای شاسی آن اشاره کرد. علاوه بر آن به سیستم پرس بلوک در قالب های این دستگاه به دو صورت انجام می شود؛ که شامل سیستم پرسی و سیستم چکشی است. اجزای دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک شامل قطعات مهمی همچون الکترو ویبره، سمبه، قالب، تابلو برق، پمپ هیدرولیک، شاسی، و شیر هیدرولیک هستند. همانطور که گفتیم قیمت این دستگاه بستگی به نوع آن دارد. انواع مختلف دستگاه تمام اتوماتیک در لیست زیر خلاصه می شود؛

  • بلوک زن هیدرولیک ۶ قالبه یکی از انواع بلوک زن های ثابت و یا به عبارتی تمام اتوماتیک است که ظرفیت تولید ۳۵۰۰ الی ۴۵۰۰ بلوک را در هشت ساعت دارد.
  • نوع دیگر بلوک زن هیدرولیک با نام بلوک زن ۸ قالبه شناخته می‌شود که قابلیت تولید ۴۰۰۰ الی ۵۰۰۰ بلوک را در یک شیفت کاری دارد.
  • یکی دیگر از انواع این دستگاه بلوک زن ۱۱ قالبه است که توان تولید ۶۰۰۰ الی ۸۰۰۰ هزار بلوک را در یک شیفت کاری یعنی در ۸ ساعت دارد.
  • یکی دیگر از انواع بلوک زن های تمام اتوماتیک بلوک زن سیلودار است که قابلیت تولید ۹ هزار بلوک را نیز در یک شیفت کاری دارد.

بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک

بلوک زن اتوماتیک

دستگاه بلوک زن اتوماتیک نیازمند مراقبت های ویژه است تا عمر و دوام کافی داشته باشد. به عنوان مثال هنگامی که قالب‌ های دستگاه خالی هستند از روشن کردن حالت ویبراتور دستگاه خودداری نمایید تا به دستگاه و قالب های آن آسیب وارد نشود. همچنین پس از هربار استفاده از دستگاه قالب ها را تعویض کنید. همچنین دستگاه بلوک زن اتوماتیک خود را در یک سطح کاملا صاف و تراز قرار دهید تا در حین ویبره خوردن و ساخت بلوک دچار آسیب و مشکل نشود. نکته دیگری که در زمینه محافظت از دستگاه بلوک زن اتوماتیک باید به آن توجه داشته باشید این است که دستگاه را در معرض رطوبت و آب قرار ندهید. همچنین سعی کنید روغن کاری دستگاه را به صورت منظم و دوره ای انجام دهید. در صورت انجام مراقبت های لازم می توانید تا طولانی مدت از این دستگاه بهترین استفاده را ببرید.

بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک

قیمت دستگاه بلوک زنی اتوماتیک

دستگاه بلوک زنی اتوماتیک ارائه شده در وبسایت بتن ماشین اصفهان از جمله بهترین دستگاه های موجود در بازار داخلی کشور است. اگرچه انواع مختلف دستگاه‌ های خارجی نیز در بازار موجود هستند، اما این دستگاه به دلیل بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا توانسته است کیفیت بسیار بالایی داشته باشد و در زمینه تولید انواع بلوک بسیار موفق عمل کند. شما نیز می‌ توانید برای استعلام قیمت آنلاین روزانه این محصول از طریق بتون ماشین اصفهان اقدام نموده تا محصول مورد نظر خود را با قیمت کارخانه و با قیمت تولیدی خریداری کنید. همچنین امکان ثبت سفارش و ساخت دستگاه به صورت سفارشی نیز وجود دارد. بنابراین شما می توانید به منظور ثبت سفارش خود نیز از طریق لینک‌ های ارتباطی اقدام نموده و سفارش خود را در اسرع وقت و با عالی ترین کیفیت ممکن تحویل بگیرید.

سوالات متداول بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک

ظرفیت تولید تقریبی دستگاه بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک بتن ماشین چند قطعه از انواع بلوک است؟

بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک برای تولید انواع بلوک های سقفی، دیواری و تیغه ای کاربرد دارد که در هر شیفت کاری با توجه به نوع قالب استفاده شده در دستگاه 5500 تا 6500 قطعه بلوک تولید می شود.

مهمترین ویژگی های بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک بتن ماشین چیست؟

از مشخصات دستگاه بلوک زن تمام اتوماتیک بتن ماشین می توان به مقاومت بسیار بالای شاسی، مجهز بودن به سیستم فشرده سازی پرسی و چکشی، الکترو ویبره، سمبه، قالب، تابلو برق، پمپ هیدرولیک، شاسی، و شیر هیدرولیک با کیفیت بالا اشاره نمود.