قیمت دستگاه موزاییک سازی پرسی

دستگاه موزاییک سازی پرسی برای تولید و ساخت انواع موزاییک های مختلف از جمله موزاییک های کف پیاده روی، موزاییک های مخصوص سالن های بسیار بزرگ و... به کار می رود. دستگاه موزاییک سازی که توسط پیشرفته ترین دستگاه ها ساخته می شود و از تکنولوژی روز دنیا استفاده می کند. دستگاه موزاییک سازی پرسی سرعت تولید موزاییک را چند برابر می کند و در یک شیفت کاری می توان تعداد بسیار زیادی موزاییک مستحکم و با ظاهری ظریف را تولید کرد. دستگاه موزاییک سازی پرسی در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تولید شده است و این دستگاه با توان های گوناگون و میزان تولید مختلف نیز موجود است. دستگاه موزاییک سازی پرسی همانطور که از نام آن مشخص است از طریق پرس کردن و اعمال فشار موزاییک مدنظر را تولید می کند.
دستگاه موزاییک سازی پرسی به سیستم فشار شکن و همچنین تنظیم فشار مجهز است و می تواند موزاییک ها را در ابعادهای مختلف و برای کاربردهای متفاوت تولید کند. دستگاه موزاییک ساز پرسی فشار 120 تنی را بر موزاییک ها اعمال می کند و از قابلیت های دیگر این دستگاه، تولید هم زمان انوع مختلف موزاییک ها است. دستگاه موزاییک ساز پرسی برای سیستم پرس و سیستم هیدرولیک خود، موتورالکتریکی با توان بسیار بالا دارد و موزاییک ها را در سایزهای مختلفی تولید می کند. قیمت دستگاه موزاییک سازی پرسی در سایت بتن ماشین اصفهان بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است و جهت استعلام قیمت این دستگاه می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید. قیمت دستگاه موزاییک سازی پرسی به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم. ابعاد و سایز دستگاه، توان فشاری دستگاه، تعداد موزاییک های تولیدی، وزن دستگاه و ... از مواردی هستند که در تعیین قیمت این دستگاه موثر هستند. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت بتن ماشین اطلاعاتی کامل درباره انواع دستگاه تولید موزاییک کسب کرده و با آگاهی کامل درباره این محصول، اقدام به خرید نمایید.

دستگاه پرس موزاییک 

برای خرید دستگاه پرس موزاییک باید دقت بالایی به خرج دهید تا بتوانید هزینه های نهایی پروژه تان را کاهش دهید و بدانید که دستگاه پرس موزاییک با قیمت بسیار پایین کیفیت بسیار کمی دارد و موزاییک مدنظرتان را به شما تحویل نمی دهد. دستگاه تولید موزاییک ویبره با استفاده به کارگیری از یک دستگاه لرزاننده، مواد اولیه را در قالب های تولید موزاییک متراکم و فشرده می کند. موزاییک های که با استفاده از این شیوه ساخته می شوند، سطح صاف و صیقلی دارند و برای صاف شدن نیاز به سایش مجدد نخواهند داشت. البته اگر بخواهید از سنگ ها زینتی و تزئیینی در این موزاییک ها استفاده کنید، در مرحله آخر برای زیباتر شدن سطح کار مجددا به عمل سایش نیاز خواهید داشت. نحوه کار دستگاه پرس موزاییک و ویبره به این صورت است که در شروع کار همه مواد اولیه که آماده و با یکدیگر ترکیب شده اند توسط یک پیمانه به میزان دقیق داخل قالب های پلاستکی مخصوص این دستگاه ها ریخته می شوند.
پس از آن، قالب به همراه متریال روی یک نوار نقاله ای جا گرفته می شوند و این نوار حالت لرزانی دارد که باعث می شود هوای داخل مواد درون قالب خارج شود و موزاییک ها یکدست و بدون منفذ ساخته شوند. قیمت دستگاه پرس موزاییک در سایت بتن ماشین بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی است و از بهترین و درجه یک ترین تجهیزات ساخته شده است و راندمان بسیار بالایی از خود نشان می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دستگاه ها می توانید با کارشناسان حاضر در مجموعه ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه موزاییک سازی پرسی

پرس موزاییک

دستگاه پرس موزاییک انواع گوناگونی دارد که هر کدام از آن برای تولید موزاییک خاصی به کار می رود. در ادامه هر یک از آن ها را به شما معرفی می کنیم:

  • موزاییک پلاکی: ابعاد این موزاییک ها با سایر این محصولات متفاوت است و همچنین سطح این موزاییک ها بسیار سخت است به طوری که قابل صیقل شدن نیستند.
  • موزاییک شیاردار: این موزاییک به صورتی طراحی شده است که از لیز خوردن ترددکنندگان جلوگیری می کند و برای به کار رفتن در پیاده روها بسیار کارآمد است. به این صورت که سح بیرونی آن ها فرورفتگی و برجستگی دارد.
  • موزاییک شسته: موزاییک هایی که سطح آن ها شن های برجسته و واضح دارد با این نام شناخته می شوند.
  • موزاییک سیمانی: این موزاییک ها از ساده ترین موزاییک ها هستند و هیچگونه تزئینی ندارند.
  • موزاییک سنگ دار: این موزاییک ها به لحاظ ظاهری از متنوع ترین موزاییک ها هستند و در سه نوع طرح دار، شسته و صاف تولید می شوند.

برای نگهداری از دستگاه پرس موزاییک لازم است نکاتی را بدانید که در ادامه برای شما عزیزان شرح می دهیم:

  1. این دستگاه باید بر روی یک سطح صاف و کاملا تراز جا گرفته شود.
  2. فشار بیش از حد نباید به دستگاه پرس وارد شود.
  3. اگر مصالح در دستگاه پرس به طور دقیق و درست بارگیری نشده اند، نباید دستگاه موزاییک سازی را راه اندازی کنید.
  4. ساخت و تولید موزاییک در دمای کمتر از 4 درجه سانتی گراد و همچنین در زیر نور آفتاب نباید انجام شود.
  5. قالب دستگاه پرس را پیش از اینکه اقدام به تولید موزاییک کنید، به وسیله گریس صنعتی آن را چرب کنید.

دستگاه موزاییک ساز مجموعه بتن ماشین اصفهان از الکتروموتور 10 اسب بخار برخوردار است و همچنین به سیستم هیدرولیک برقی مجهز است. این دستگاه می تواند 4 نوع موزاییک و یا کف فرش، به کمک 4 نفر به طور هم زمان تولید کند. آمپراژ مصرفی این دستگاه تنها 25 آمپر است و مقدار فشاری که بر سطح موزاییک توسط پرس وارد می شود، 120 تن است. برای خرید پرس موزاییک از مجموعه بتن ماشین اصفهان می توانید به قسمت محصولات سایت مراجعه کنید و یا با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید. قیمت این محصول در این مجموعه بسیار مقرون به صرفه است.

سوالات متداول دستگاه موزاییک سازی

بهترین دستگاه موزاییک سازی را چه برندی تولید می کند؟

بتن ماشین اصفهان بهترین تولید کننده دستگاه موزاییک سازی است.

قیمت دستگاه موزاییک سازی بتن ماشین اصفهان چگونه است؟

قیمت دستگاه موزاییک سازی بتن ماشین اصفهان بر اساس مدل، مشخصات و کارایی آن ها تعیین می شود ولی با وجود کارایی و کیفیت بالایی که دارد، از قیمت مناسبی برخوردار است.

برتری دستگاه موزاییک سازی بتن ماشین اصفهان نسبت به برندهای دیگر چیست؟

برتری دستگاه موزاییک سازی بتن ماشین اصفهان نسبت به برندهای دیگر بر اساس کیفیت بالا و قیمت مناسب انواع دستگاه موزاییک سازی بتن ماشین اصفهان است.