پرس موزاییک اتوماتیک

پرس اتوماتیک موزاییک جهت تولید انواع موزاییک و کف فرشهای پیاده رو و خیابان پرس موزاییک اتوماتیک توانسته است با استفاده از تکنولوژی های روز و همچنین به کار گیری مصالح مختلف روند تولید محصولاتی مانند موزاییک، سنگ فرش، جدول و... را راحت کند و به این صورت کمک زیادی به بالا بردن سرعت کارکرد

 دستگاه پرس موزاییک تمام اتوماتیک

 در روند تولید این گونه مصالح شود. این دستگاه ها با توان های مختلف و میزان تولید متفاوت ساخته می شوند و از طرفی به دو دسته اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می شوند، همانطور که می تواند برای شما قابل حدس باشد دستگاه های نیمه اتوماتیک بخشی از کار را انجام میدهند و بخش دیگر کار در این شرایط بر عهده نیروی انسانی خواهد بود. در ادامه این مطلب سایر موارد و نکاتی که بهتر است در مورد پرس موزاییک اتوماتیک بدانید را با شما در میان می گذاریم.

مشخصات پرس موزاییک اتوماتیک بتن ماشین اصفهان

آمپراژ مورد نیاز 35 آمپر و فشار نهایی پرس 200 تن می باشد.
دارای سیستم برق PLC و نمایشگر HMI
قابلیت حذف ایستگاه از 1 الی 6 ایستگاه
تعداد نفرات مورد نیاز جهت تولید 4 الی 6 نفر

شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت بتن ماشین اطلاعاتی کامل درباره انواع دستگاه تولید موزاییک کسب کرده و با آگاهی کامل درباره این محصول، اقدام به خرید نمایید.

قیمت دستگاه پرس موزاییک اتوماتیک

قیمت دستگاه پرس موزاییک اتوماتیک را با توجه فاکتورهای مختلفی مشخص می کنند و باید در نظر داشت که حتما قبل از خرید در نظر داشته باشید که دستگاه های با قیمت ارزان، ممکن است که دارای مشکلی باشند که شما از آنها بی خبر هستید و در صورتی که هزینه خود را صرف خرید این دستگاه ها کنید، ممکن است سرمایه اولیه خود برای خرید تجهیزات را به هدر دهید. مورد بعدی که روی قیمت دستگاه پرس موزاییک اتوماتیک تاثیر دارد، حجم تولید، توان و امکانات جانبی می باشد که این موارد کمیت و کیفیت نهایی محصول شما را می توانند تعیین کنند و باید قبل از شروع کسب و کار خود به این موضوع فکر کرده باشید که چه دستگاهی برای تولید موزاییک نیاز دارید.

جهت استعلام قیمت دستگاه پرس موزاییک اتوماتیک با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول دستگاه موزاییک سازی

بهترین دستگاه موزاییک سازی را چه برندی تولید می کند؟

بتن ماشین اصفهان بهترین تولید کننده دستگاه موزاییک سازی است.

قیمت دستگاه موزاییک سازی بتن ماشین اصفهان چگونه است؟

قیمت دستگاه موزاییک سازی بتن ماشین اصفهان بر اساس مدل، مشخصات و کارایی آن ها تعیین می شود ولی با وجود کارایی و کیفیت بالایی که دارد، از قیمت مناسبی برخوردار است.

برتری دستگاه موزاییک سازی بتن ماشین اصفهان نسبت به برندهای دیگر چیست؟

برتری دستگاه موزاییک سازی بتن ماشین اصفهان نسبت به برندهای دیگر بر اساس کیفیت بالا و قیمت مناسب انواع دستگاه موزاییک سازی بتن ماشین اصفهان است.