ساب نواری موزاییک

دستگاه ساب موزاییک جهت مسطح و صیقلی کردن موزاییک و سنگ استفاده می گردد. به این دستگاه ساب نواری موزاییک, سنگ ساب, دستگاه ساب موزاییک نیز اطلاق می شود. در ادامه به معرفی این محصول می پردازیم.

 ساب نواری موزاییک

ساب نواری موزاییک 3 تا 15 کله بوده و در دو نوع گیربکسی و پنوماتیک می باشد و میزان سایش هر کله قابل تنظیم است. از مشخصات دستگاه ساب نواری موزاییک بتن ماشین اصفهان می توان به کله های ابتدایی که دارای الماس میباشند با الکتروموتور 15 اسب و کله هایی که فاقد الماس بوده دارای سنگ ساب میباشند اشاره کرد. همچنین با الکتروموتور 10 اسب بخار کار می کند و دستگاه دارای سیستم انتقال دهنده اتوماتیک موزاییک توسط نوار نقاله است.آمپراژ مصرفی مورد نیاز دستگاه 50 آمپر است.

کله های این دستگاه متغیر است. کوچکترین آن 4 کله می باشد.

هرچه تعداد کله ها بیشتر باشد کیفیت موزاییک تولیدی از نظر درخشندگی و براقیت بیشتر خواهد بود.

قیمت دستگاه ساب موزاییک

جهت اطلاع از قیمت دستگاه ساب موزاییک با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید.

کاربرد ساب نواری موزاییک :
کاربرد دستگاه ساب نواری موزاییک این دستگاه برای مسطح و صیقلی کردن سطوح موزائیک و سنگ به ابعاد مختلف است. در هر دستگاه ساب نواری با توجه به سفارش مشتری یک یا تعدادی از کله ها ارای تیغه الماس جهت سایش سنگهای درشت می باشد.هر کله دارای یک سیستم سنگ بند و فشار سنج می باشد که بتواند به طور جداگانه سنگ یا موزائیک رابه یک نرمی خاص برساند،این دستگاه با انواع3 الی17 کله ای که هرکله دارای یک الکتروموتور 3 فاز با قدرت 5/7 اسب بخار میباشد تولید می شود . دستگاه ساب موزائیک قابلیت سیستم انتقال دهنده اتوماتیک موزائیک توسط نوار نقاله دارد.

عملکرد ساب نواری موزاییک :
ساییدن سطح موزاییک بخشی از مراحل تولید است که پس از قالب گیری و پرس آن انجام می شود و مهمترین مرحله در پیدایش زیبایی و فرم ظاهری موزاییک می باشد؛ زیرا موزاییک تولید شده تا این مرحله دارای سطحی سخت و ناصاف است و جزئیات طرح و سنگ های درون آن قابل مشاهده نیست.

همچنین ساب نواری موزاییک زمانی صورت می گیرد که سنگ موجود بوسیله موادی مانند اسید و سرکه آسیب ببیند و اثر آن روی سنگ باقی بماند. این مشکل بوسیله ساب سنگ رفع می شود و سنگ درخشان خواهد شد. شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت بتن ماشین اطلاعاتی کامل درباره انواع دستگاه تولید موزاییک کسب کرده و با آگاهی کامل درباره این محصول، اقدام به خرید نمایید.

خرید دستگاه ساب موزاییک

وجود این دستگاه در کارخانه های تولید کننده موزاییک و سنگ مصنوعی الزامی است و با خرید ساب نواری موزاییک می توان تولیدات زیبا و با کیفیت در صنعت ساختمان را تولید نمود. جهت خرید ساب نواری موزاییک با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.