قیمت دستگاه جدول زن اتوماتیک

دستگاه جدول زن در انواع مختلفی ساخته و تولید می شود که هر کدام نیز می توانند انواع گوناگونی از جداول بتنی را به تولید برسانند. دستگاه جدول زن دستی (با نام دیگر، دستگاه جدول زن برقی)، دستگاه جدول زن اتوماتیک (با نام دیگر، دستگاه جدول زن هیدرولیک) و در آخر دستگاه جدول زن اتوماتیک که با نام دستگاه جدول زن پرسی نیز شناخته می شود و در این مقاله قصد داریم درباره این دستگاه به شما اطلاعات مفیدی دهیم. دستگاه جدول زن اتوماتیک ویژگی های برتری نسبت به سایر دستگاه های جدول زندارد. این دستگاه برای ساخت و تولید جدول بتنی نیازمند اپراتور به طور جداگانه نیست و می تواند بدون آن نیز به فعالیت خود ادامه دهد. تمام مراحل کار دستگاه جدول زن اتوماتیک توسط یک اپراتور نظارت و کنترل می شود تا تمام مراحل را به درستی انجام دهد.
یکی از قابلیت های بارز این دستگاه نسبت به دستگاه های مشابه، توانایی تولید جدول های بتنی بیشتر است. دستگاه جدول زن تخم گذار به صورت 6 قالبه و 8 قالبه است و می تواند در یک شیفت کاری حدودا 8 ساعته از چهار هزار تا پنج هزار و پانصد عدد جدول بتنی تولید و عرضه کند. قیمت دستگاه جدول زن در مجموعه بتن ماشین اصفهان بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه است و جهت اطلاع از قیمت آن می توانید با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

قیمت دستگاه جدول زن اتوماتیک

دستگاه جدول زن اتوماتیک

دستگاه جدول زن اتوماتیک در دو نوع دستگاه جدول زن تخم گذار ثابت و دستگاه جدول زن تخم گذار متحرک در بازار موجود است و همچنین اگر شما بخوهید می توانید دستگاه جدول زن اتوماتیک سیلو دار را نیز از مجموعه بتن ماشین اصفهان تهیه کنید. الکتروموتور به کار رفته در این دستگاه برای سیستم هیدرولیک توان 15 اسب بخار دارد و همچنین برای ویبره و حرکت قالب ها، دو الکتروموتور با توان 4 اسب بخار به کار رفته است. یک الکتروموتر با توان 2 اسب بخار نیز برای حرکت دستگاه در این محصول به کار رفته است.
عوامل مختلفی از جمله تعداد قالب های دستگاه جدول زن اتوماتیک، ضخامت ورق استفاده شده در دستگاه جدول زن اتوماتیک، ثابت یا متحرک بودن دستگاه، نحوه ساخت جدول و... بر تعیین قیمت نهایی این دستگاه تاثیر گذار هستند و با توجه به این موارد برای خرید دستگاه جدول زن اتوماتیک باید اقدام کنید. برای مثال قیمت دستگاه جدول زن اتوماتیک نسبت به دو دستگاه دیگر بیشتر است زیرا مزیت های بیشتری دارد. جدول های ساخته شده توسط این دستگاه پر کاربرد تر هستند و می توانند برای زیبا سازی فضای شهر و چشم اندازها به کار روند. همجنین این جداول می توانند جهت ایجاد یک محوطه خصوصی و مرزبندی بین دو محیط جداگانه به کار رود و برای تشکیل آبراه، تجمیع و ایجاد مسیری برای عبور آب بارندگی نیز کاربردی است. دستگاه جدول زن اتوماتیک تشکیل شده از الکتروموتور برای ایجاد ویبره قالب، جک هیدرولیکی، سمبه، جدول های بتنی، تابلو برق، سینی دستگاه، اهرم سمبه، الکتروموتور برای حرکت، چرخ و... است.

قیمت دستگاه جدول زن اتوماتیک

دستگاه جدول زن اتوماتیک سیلو دار

دستگاه جدول زن اتوماتیک سیلو دار در بازار با نام دستگاه جدول زن تمام اتوماتیک نیز شناخته می شود. این دستگاه یک درواقع یک سیلو مصالح است که همین سیلو باعث می شود سرعت تولید دستگاه های جدول زن اتوماتیک سیلو دار افزایش یابد. به این ترتیب همه مصاله به وسیله لودر، سیستم وینچ (بالابر) و یا لیفتراک به قسمت سیلو دستگاه جدول زن وارد می شوند و هنگامی که درب سیلو به طور اتوماتیک به کمک اپراتور باز می شود، مصالح به لودر دستگاه جدول زن اتوماتیک سیلو دار وارد می شوند.
پس از آن اپراتور لودر را به جلو و عقب حرکت می دهد و قالب جدول بتنی را به طور کامل پر می کند. پس از آن به صورت اتوماتیک با کمک سیستم ویبره پرس، مصالح درون قالب فشرده می شوند و پس از جاگیری مناسب، جدول های بتنی توسط اپراتور از قالب خارج می شوند. مشخصات دستگاه جدول زن اتوماتیک سیلودار بتن ماشین اصفهان بدین صورت است: به کارگیری هیدروموتور 400cc برای حرکت و دور زدن، برخورداری از سیستم هیدرولیک به وسیله 5 اهرم برای تغذیه جدول، پرس جدول، تخلیه جدول، حرکت دستگاه جدول زن و جک بالابرنده مصال، مجهز به سیستم ایمنی برای کنترل فاز.

سوالات متداول دستگاه جدول زن

دستگاه جدول زن چیست و چه کاربردی دارد؟

دستگاه جدول زن که به دستگاه ساخت جدول بتنی هم شناخته می شود، برای تولید انواع مختلف جدول های بتنی مورد استفاده قرار می گیرد. قابل ذکر است مدل های مختلف این دستگاه قابلیت تعویض قالب را دارند.

انواع دستگاه جدول زن به چند دسته تقسیم می شوند؟

انواع دستگاه جدول زن به سه دسته تقسیم می شوند که عبارتند از:  دستگاه جدول زن دستی، دستگاه جدول زن نیمه اتوماتیک یا هیدرولیک و دستگاه جدول زن اتوماتیک یا پرسی.