لیست قیمت بتونیر

بتونیر که معمولا با نام های خلاطه بتن، ملات ساز و میکسر بتن نیز شناخته می شود، با چرخاندن بتن باعث مخلوط و یکدست شدن آن می شود. یکی از مزیت های بتونیر این است که به سبب آن بتن تا پیش از اینکه به مصرف نهایی برسد خود را نمی گیرد. به مخزن دایره ای شکلی که بتن را در آن می ریزند تا مخلوط شود، دیگ یا درام می گویند. بتونیر در سایزهای مختلفی تولید می شود و با توجه به نیاز خود می توانید هر ابعادی که می خواهید را تهیه کنید. بتونیرها در مدل های مختلف میکسر بزرگ صنعتی، میکسر کامیونی و میکسرهای قابل حمل، طراحی و به تولید می رسند.
بتونیرها در مجموعه بتن ماشین اصفهان به کمک دستگاه های فوق پیشرفته و با مرغوب ترین متریال ها ساخته می شوند و از این رو از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند. لیست قیمت بتونیر را می توانید در قسمت محصولات سایت مشاهده کنید. قیمت بتونیر در مجموعه بتن ماشین اصفهان بسیار مناسب و اقتصادی است و در عین حال از درجه یک ترین بتونیرهای موجود در بازار است. در ادامه با ما همراه باشید تا با کاربرد بتونیر و مشخصات آن آشنا شویم. همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و یا لیست قیمت بتونیر می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لیست قیمت بتونیر

بتونیر

به طور کلی بتونیر به دستگاهی گفته می شود که با چرخاندن دیگ یا درام خود، باعث مخلوط شدن بتن موجود در آن می شود. در نتیجه آن، سیمان، شن، ماسه و آب که مواد اولیه جهت تولید بتن هستند با یکدیگر ترکیب، همگن و یکدست می شوند. البته ترتیب اضافه کردن مواد در دستگاه، به هر چه بهتر مخلوط شدن مواد کمک می کند. در اغلب مواقع پس از اینکه بتن ساخته شد، نیاز است که آن را به محل مورد نظر جهت استفاده منتقل کرد؛ از این رو این دستگاه طوری ساخته می شود که قابل حمل باشد و بتوان آن را به مکان دیگری انتقال داد. بتونیرهایی که ابعاد کوچکی دارند در ساختارشان چرخ به کار رفته است که منتقل شدن آن ها را به مکان دیگر راحت تر می کند و بتونیرهای ابعاد بزرگتر می بایست بر روی یک ماشین قابل حرکت متصل شوند.
بتونیرها یا همان میکسرهای بتن در ابعاد مختلفی ساخته می شوند و طرح آن ها نیز می تواند مختلف باشد. بتونیر را می توان به انواع دو چرخ، چهار چرخ، ساده، گیربکس دار، باکت دار و هیدرولیکی نیز دسته بندی کرد. موتور بتونیر اغلب کوپله به همراه موتور بنزینی و یا دیزل است و در دو مدل تک فاز و یا سه فاز موجود است. دیگ یا همان درام می تواند با سرعت 13 تا 17 دور در یک دقیقه بچرخد و این گونه هر چه حجم بتونیر یا میکسر بتن بیشتر باشد، سرعت گردش آن پایین تر می آید. البته بتونیر نیز از یک موتور چرخاننده درام یا دیگ برخوردار است که سرعت آن از 2 تا 20 اسب بخار است و بدین صورت هر چه دیگ حجیم تر باشد، قدرت موتور باید افزایش یابد.

لیست قیمت بتونیر

قیمت بتونیر

قیمت بتونیر با توجه به عواملی همچون موتور، ابعاد، نوع دستگاه، قابل حمل بودن یا نبودن دستگاه و... تعیین می شود. خرید بتونیر از مجموعه بتن ماشین اصفهان هم به صورت اینترنتی ممکن است و هم می توانید به صورت حضوری محصول مدنظر خود را خریداری کنید. قیمت بتونیر در این سایت بسیار مناسب و اقتصادی است، زیرا شما بتونیر را به طور مستقیم از تولید کننده خریداری می کنید و همین امر باعث پایین آمدن قیمت این محصول می شود و محصول بدون واسطه به دست شما می رسد.
بهتر است قبل از اینکه برای خرید بتونیر یا میکسر بتن اقدام کنید، تمامی ابعاد پروژه تان را بسنجید و با توجه به آن ها بریا خرید آن تصمیم بگیرید؛ زیرا این گونه می توانید ابعاد مناسب و حجم موردنیاز را به دست آورید و متناسب با آن بتونیر را خریداری کنید و در هزینه های خود صرفه جویی کنید. قیمت بتونیر را می توانید از کارشناسان ما در مجموعه بتن ماشین اصفهان مطلع شوید و همچنین اگر به اطلاعات بیشتری احتیاج دارید، آن ها پاسخگوی شما هستند. از نکات مثبت خرید از این مجموعه، مناسب بودن قیمت همه محصولات آن است.