خرید بهترین دستگاه بلوک زنی

خرید بهترین دستگاه بلوک زنی برای بسیاری از فعالان حوزه صنعت و ساخت ماشین آلات امری مهم تلقی می شود .  با خرید بلوک زن در اصفهان از مجموعه بتن ماشین اصفهان با خیال راحت اطمینان داشته باشید که خرید بهترین دستگاه بلوک زنی را انجام داده اید.

مشخصات خرید بهترین دستگاه بلوک زنی که در آن سهولت و سرعت کار بالا با آن لحاظ شده باشد ، در چند نکته می باشد که ابتدا می توان به سرعت عمل کرد سیستم هیدرولیک آن اشاره کرد به این معنا که:

حرکتهای فرمانها نه شتاب زده و تیز نه به صورت اهسته و کند باشد
,دستگاه بلوک زنی کار امد به دستگاهی گفته می شود که در بلند مدت خرابی کمتری داشته باشد چرا که دستگاه بلوک زنی کار امد باید دارای قطعات با کیفتی باشد که در کل به جنس سیستم هیدرولیک,نوع ورقها,الیاژ قطعات چدنی و فولادی ,نوع الکتورموتورها و همچنین تنظیم و دقیق بودن نقاط مهم دستگاه مانند قالب و سنبه میتوان اشاره کرد.
روان بودن یا حرکات بدون گیر از نکات مهم در دستگاه بلوک زنی کار امد است , مثل حرکت سنبه در قالب که نباید در هنگاه ضربه زدن بر روی بلوک,سنبه به قالبه ضربه وارد کند یا دارای اصطحکاک باشد؛و یا در حرکت ملات کش با تنظیم بودن دقیق ریل و سینی حرکت رفت و برکشت بدون گیر به راحتی انجام شود.
ویبره به تناسب با حجم ملات خور و ابعاد قالب باشد,نه زیاد که به مرور زمان باعث شکستگی در جوش یا پارگی ورق قالب شود,نه کم که موجب شود بلوک به خوبی متراکم نشود؛چکش یا پرس دستگاه که یا به صورت وزنه کوبه ای عمل کند و به خوبی با وزن سنگین بر روی بلوک بیاید و یا به صورت پرسی با اعمال فشار مناسب عمل متراکم کردن بلوک را انجام دهد.
دقت لازم در ساخت قالب بلوک از الویتهای بلوک زن میباشد که از اجزا، اصلی دستگاه بلوک می باشد,در دستگاههای بلوک زن ثابت که ویبره از میز به قالب زده میشود باید قالب توان استحکامی لازم جهت ویبره قالب را داشته باشد و کلیه قالب ها در ضخامت دیوار بلوک به یک اندازه باشد به طور مثال اگر ملات خور قالب ۲ سانت است کلیه دیواره بلوک باید به طور یکسان ۲ سانت باشد.

در خرید بلوک زن در اصفهان  یک مزیت متوان ذکر کر که اگر شما قصد تهیه دستگاه بلوک زنی اتوماتیک را دارید بهتر است از دستگاههی که در روند تولید قرار داشته باشد چرا که دستگاهی که در جریان تولید باشد برای مصرف کننده آن ثابت شده و بی دردسر می باشد ولی خارج از این موضوع باید در نطر داشت که دستگاه دست دوم فاقد گارانتی است.

آنچه که در خرید بلوک زن در اصفهان  باید در هنگام خرید توجه داشت کلیه مشخصات آن خواهد بود, که چه در کیفیت و چه در تعمیر و نگهداری دستگاه بلوک زن دستگاه بلوک زن و چه در پشتیبانی آن بعلاوه قیمت دستگاه بلوک زنی ایدال باشد.

جهت استعلام قیمت دستگاه بلوک زن با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات مجموعه بتن ماشین اصفهان :

بلوک زن نیمه اتوماتیک ، ساب نواری موزاییک ، بلوک زن میزی ، بتونیر ، مخلوط کن و مخلوط کن پر کن ، مجموعه میز ویبره ، پرس موزاییک ، پرس موزاییک اتوماتیک ، خط تولید کف فرش ، جدول زن هیدرولیک 2700 2400 ، بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ، بلوک زن هیدرولیک ، جدول زن اتوماتیک سیلودار ، بلوک زن 5 قالبه مکانیکی .  شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کارکرد و قیمت انواع بلوک زن اعم از بلوک زن نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک و دستی با بتن ماشین همراه شوید. توجه داشته باشید که قیمت بلوک زن دستی، اتوماتیک، نیمه اتوماتیک و... بتن ماشین مقرون به صرفه و مناسب است. با نازلترین قیمت دستگاه بلوک زنی با کارایی مدنظر خود را بخرید.