قیمت دستگاه بلوک زنی تخمگذار

دستگاه بلوک زنی تخمک گذار نوعی دستگاه بلوک زن اتوماتیک است که دارای لودر و سیلو بوده و به صورت خودکار عملیات پر کردن و تغذیه قالب ها را انجام می دهد. فرآیند اتوماتیک بودن و خودکار بودن تمام مراحل قالب زنی و بلوک زنی در این دستگاه باعث شده‌ است تا راندمان کاری دستگاه بسیار بالا رفته، و استفاده از نیروی انسانی به حداقل خود برسد. همین مسئله باعث صرفه جویی در زمان و هزینه کارفرما می شود. غالبا دستگاه بلوک زنی تخمک گذار در نوع سه کاره تولید میشود. این دستگاه مناسب برای تولید بلوک، تولید جدول و تولید فلاورباکس است.  شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت بتن ماشین اطلاعاتی کامل درباره انواع دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک، اتوماتیک، دستی، بلوک زن هیدرولیک و... کسب کرده و با آگاهی کامل درباره این محصولات، اقدام به خرید نمایید.

بدنه و موتور این دستگاه بسیار قدرتمند و قوی بوده و پاسخگوی حجم تولید بسیار بالای تولید خواهد بود. به همین جهت نیز قیمت دستگاه بلوک زن تخمک گذاری در مقایسه با دستگاه های معمولی بالاتر است. با استفاده از دستگاه بلوک زنی تخم گذار می توان انواع مختلف بلوک های سقفی، بلوک های دیواری و تیغه ای را تولید نمود. همچنین مصالح مورد استفاده در این دستگاه نیز به هم متفاوت هستند و می توان از انواع مختلف مصالح همچون شن و ماسه و پوکه استفاده کرد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات کامل درباره نحوه کار دستگاه بلوک زنی به سایت بتن ماشین مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

دستگاه بلوک سقفی تخمگذار

دستگاه بلوک سقفی تخمگذار

دستگاه بلوک زن سقفی تخمگذار دارای ۶ عدد دینام است، که یک دینام مخصوص حرکت دستگاه، یک دینام برای عملکرد سیستم هیدرولیک، دو دینام برای سیستم ویبراسیون، یک دینام برای عملکرد الکترو ویبره و یک دینام دیگر نیز برای دور زدن اتوماتیک سیستم است. دینام مورد استفاده برای حرکت دستگاه دو اسب بخار است و دینام مخصوص سیستم هیدرولیک نیز هفت اسب بخار است.

دینام هایی که سیستم ویبراسیون دستگاه را نیز به حرکت در می آورند از نوع ۳ اسب بخار هستند. اگر بخواهیم به صورت تخصصی تر در مورد قابلیت ها و ویژگی های دستگاه بلوک زن سقفی تخمک گذاری صحبت کنیم می توانیم به صورت مختصر و مفید به موارد زیر اشاره کنیم:

1. به عنوان از این قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فرد دستگاه بلوک سقفی تخمک گذار، می توان به امکان تغذیه خودکار بتن به سیستم اشاره کرد. این دستگاه قابلیت این را دارد که به صورت اتوماتیک و خودکار بتن را به داخل سیستم تغذیه کند و در این زمینه نیازی به نیروی انسانی ندارد. 

2. از جمله دیگر ویژگی ها و قابلیت های این دستگاه می توان به جنس فولاد به کار رفته در قالب های آن اشاره کرد. در واقع جنس فولاد به کار رفته برای تولید قالب این دستگاه از نوع ضد خوردگی و ضد سایش است و همین مسئله باعث عمر و دوام طولانی مدت قالب های به کار رفته در این دستگاه می شود.

3. ظرفیت تولید دستگاه بلوک زن سقفی تخمک گذار شامل ۵۰۰۰ الی  ۶۰۰۰ بلوک در یک شیفت کاری است. همچنین این دستگاه می ‌تواند در یک شیفت کاری ۱۵۰۰ الی ۲۰۰۰ جدول نیز تولید کند.

4. تمام قطعات مورد استفاده در دستگاه بلوک زن تخم گذار از جمله دینام ها، سیستم کنترل هیدرولیک، شیلنگ های هیدرولیکی، ناودانی ها، قالب ها، شفت جک ها و سیستم جک های دستگاه از جنس عالی و درجه یک هستند که مطابق با جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های روز جهانی تولید شده اند.

 برای خرید و استعلام قیمت دستگاه بلوک زن سیلودار اتوماتیک می توانید به وب سایت بتن ماشین مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.خرید دستگاه بلوک زنی تخمگذار از بتن ماشین 

خرید دستگاه بلوک زنی تخمگذار از بتن ماشین 

ما در این مقاله تلاش کرده ایم که به صورت مختصر و مفید ویژگی ‌های اصلی دستگاه بلوک زن تخمک گذاری را برای شما به بیان کنیم تا بتوانید بیشتر در مورد عملکرد این دستگاه و چگونگی راندمان تولید آن آشنا شوید. شما می توانید به وسیله این دستگاه انواع بلوک های سقفی دیواری و تیغه ای و انواع جدول را در حجم های بالا تولید کنید. بنابراین هنگامی خرید این دستگاه صرفه اقتصادی دارد که حجم تولید شما نیز بالا باشد. ما جهت رفاه حال مشتریان گرامی دستگاه بلوک زن تخمک گذار سقفی را به صورت غیر حضوری و اینترنتی در معرض فروش برای مشتری قرار داده ایم.

شما می توانید با مراجعه به کاتالوگ محصولات ما از تمام مشخصات فنی و کیفی دستگاه مطلع شوید و در صورت نیاز به مشاوره نیز از طریق لینک های ارتباطی با کارشناسان فروش ما در تماس باشید. کارشناسان ما نیز به صورت آنلاین تمامی اطلاعات لازم در مورد این دستگاه را در اختیار شما قرار خواهند داد تا بتوانید با خیال راحت و بدون دغدغه خاطر بهترین خرید خود را از شرکت بزرگ بتن ماشین اصفهان انجام بدهید.