قیمت دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه
بلوک سیمانی یکی از پرمصرف‌ترین مصالح ساختمانی است که در ساخت دیوار و سقف ساختمان‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به کاربرد فراوان بلوک سیمانی، این مصالح ساختمانی در ابعاد و تیراژ بسیر متنوعی تولید می‌گردد. دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه از دستگاه‌های مدرن و به‌روز ساخت بلوک سیمانی است که به صورت تمام اتوماتیک تمامی مراحل ساخت این مصالح پرکاربر را طی کرده و در نهایت ۱۲ عدد بلوک سیمانی درجه یک تولید می‌کند. به طور کلی دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه نسبت به دیگر دستگاه‌های بلوک زن معمولی سنگین‌تر است.
از مشخصات این ماشین آلات صنعتی پرکاربرد می‌توان به امکان نصب قالب ۱۲ عددی، ۱۶ عددی و ۲۲ عددی و تولید ۶۰۰۰ الی ۱۰۰۰۰ بلوک سیمانی در هر شیف کاری اشاره کرد. لازم به ذکر است که دستگاه بلوک زن اتوماتیک ۱۲ قالبه دارای پاک کن تمام اتوماتیک است که به صورت کاملاً دقیق مواد موجود بر روی قالب‌ها را از بین می‌برد. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات کامل درباره نحوه کار دستگاه بلوک زنی به سایت بتن ماشین مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.
 عوامل موثر بر قیمت دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه 
 

عوامل موثر بر قیمت دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه 

قیمت دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه بر اساس مشخصات و ویژگی‌های دستگاه تعیین می‌شود. از عوامل موثر بر قیمت قیمت دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه می‌توان به نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک بودن دستگاه اشاره کرد. برند و شرکت سازنده نیز به عنوان یکی از عوامل تأثیرگذار بر قیمت نهایی این ماشین آلات شناخته می‌شود. از دیگر ویژگی‌هایی که در تعیین قیمت دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه نقش دارند می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 
• سرعت دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه در تولید بلوک سیمانی
• میزان سهولت استفاده از دستگاه
• امکان تعویض قالب‌های بلوک سیمانی 
• کشور سازنده 
• قطعات بکار رفته در دستگاه بلوک زن
• قیمت روز ارز در بازار آزاد
• ظرفیت تولید دستگاه بلوک زن 
 برای خرید و استعلام قیمت دستگاه بلوک زن سیلودار اتوماتیک می توانید به وب سایت بتن ماشین مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کارکرد و قیمت انواع بلوک زن اعم از بلوک زن نیمه اتوماتیک، تمام اتوماتیک و دستی با بتن ماشین همراه شوید.

استعلام قیمت دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه در بتن ماشین

بتن ماشین اصفهان با بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تولید و عرضه انواع ماشین آلات صنعتی، ازجمله دستگاه بلوک زن اتوماتیک ۱۲ قالبه، توانسته خدمات ارزنده‌ای را به ایرانیان محترم ارائه دهد. بلوک زن سیلودار اتوماتیک، بلوک زن دستی، بلوک زن دستی، بلوک زن 5 قالبه مکانیکی از دیگر ماشین آلاتی هستند که در فروشگاه اینترنتی بتن ماشین اصفهان به فروش می‌رسند. از خدمات تخصصی بتن ماشین اصفهان می‌توان به آموزش، نصب و راه‌اندازی، مشاوره و پشتیبانی اشاره کرد. اگر قصد دارید با تهیه دستگاه بلوک زن اتوماتیک ۱۲ قالبه هزینه‌های پروژه‌های عمرانی خود را کاهش دهید، برای استعلام قیمت دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه در بتن ماشین با کارشناسان بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید. 

 

سوالات متداول قیمت دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه

مزایای دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه چیست؟

تولید بلوک در تعداد بالا، طراحی بدنه مقاوم، کنترل سریع و آسان بدون نیاز به اپراتور تخصصی، یکنواختی در تولید بلوک از مزایای اصلی دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه است.

از کجا می توان دستگاه بلوک زن اتوماتیک 12 قالبه با قیمتی مناسب خریداری کرد؟

بتن ماشین اصفهان یکی از بهترین تولید کنندگان ماشین آلات صنعتی است. دستگاه بلوک زن اتوماتیک با قیمت مناسب و کارایی عالی را می توان از بتن ماشین اصفهان بخرید.