آیا خرید دستگاه بلوک زن دست دوم کار درستی است

آیا خرید دستگاه بلوک زن دست دوم کار درستی است؟ آیا دستگاه بلوک زن کارکرده یا دسته دوم از مزایای تولید با بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ، بلوک زن نیمه اتوماتیک نو برخوردار خواهد بود؟بسیاری بنا به نظر خود بر این عقیده هستند  که اگر دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دسته دوم امتحان خود را پس داده اند بازار دستگاه بلوک زنی دست دوم، همیشه از رونق خوبی برخوردار بوده است و به شکلی می‌توان گفت، امروزه مشتریان این دسته از دستگاه بلوک زن بسیار بیشتر از گذشته هستند.شما می توانید جهت مشاوره رایگان برای خرید بلوک زن با بتن ماشین اصفهان تماس بگیرید.

مهم‌ترین عامل و محرک خرید و فروش بلوک زن کارکرده، قیمت آن‌ها است؛ به طور کلی و بر اساس عرف بازار قیمت دستگاه بلوک زن کارکرده حداقل 30 درصد کمتر از صفر همان دستگاه بلوک زن اتوماتیک است. دستگاه بلوک زن دسته دوم بر اساس میزان کارکرد، سال ساخت و وضعیت سلامت بدنه و قطعات فنی آن‌ها، قیمت‌گذاری می‌شوند به همین دلیل بسیاری از صاحبان دستگاه بلوک زن کارکرده، هنگام فروش دستگاه بلوک زن خود سعی می‌کنند با بهره‌گیری از ترفند‌هایی ارزشدستگاه بلوک زنی اتوماتیک خود را بیشتر از آن‌چه که هست نشان دهند؛ همین موضوع باعث شده است بسیاری از افراد از خرید بلوک زن کارکرده و دست دوم صرف نظر کنند و با پرداخت هزینه‌های بیشتر اقدام به خرید بلوک زنی صفر کنند.

امروزه با در نظر گرفتن مسائل و شبهات در خصوص ارزش‌گذاری دستگاه بلوک زنی کارکرده، بر اساس توافق طرفین انجام می پذیرد؛ اما بسیاری در هنگام خرید دستگاه بلوک زنی دسته دوم  نتوانند ایرادات برخی از این دستگاه را تشخیص دهند به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید بلوک زن  دست دوم و کارکرده، از آن به طور حتمی تست به عمل آورید.

در زمان خرید دستگاه بلوک زنی کار کرده دست دوم بهتر است به سلامت چند قطعه اساسی توجه بیشتری داشته باشید؛ باتری  قالب یکی از این قطعات است که توجه به سلامت آن یک امر ضروری است، زیرا در صورت سالم نبودن آن، کل شامل هزینه اصلی خواهید بود و  دچار مشکل می‌شود. جک ها از دیگر قطعاتی هستند که در زمان خرید دستگاه بلوک زنی اتوماتیک دست دوم و کارکرده باید به آن‌ها توجه کنید؛ در صورتی که جکها و دیگر قطعات هیدرولیک خراب باشند، نیروی ضربات و فشار‌های ناشی از پرس و بلند کردن قالب سرعت کار و راندمان تولید را کاهش داده و توقف در کار کارگاه بلوک زنی ایجاد کند.

قیمت دستگاه بلوک زن :

شکی نیست که بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ، بلوک زن نیمه اتوماتیک صفر از هر نظر سالم‌تر از بلوک زن کارکرده است و شما می‌توانید از سلامت آن در حین خرید اطمینان داشته باشید و قطعا اگر بلوک زنی کارکرده مورد نظر شما به درستی نگهداری نشده باشد، هم از نظر فنی و هم از نظر ظاهری تفاوت زیادی با بلوک زن صفر خواهد داشت؛ اما اگر می‌خواهید با پرداخت مبلغ کمتری صاحب دستگاه بلوک زنی شوید می‌توانید خرید دستگاه بلوک زنی کارکرده را جزء گزینه‌هایتان قرار دهید.

جهت استعلام قیمت بلوک زن با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات مجموعه بتن ماشین اصفهان :

بلوک زن نیمه اتوماتیک ، ساب نواری موزاییک ، بلوک زن میزی ، بتونیر ، مخلوط کن و مخلوط کن پر کن ، مجموعه میز ویبره ، پرس موزاییک ، پرس موزاییک اتوماتیک ، خط تولید کف فرش ، دستگاه جدول زن هیدرولیک 2700 2400 ، بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ، بلوک زن هیدرولیک ، جدول زن اتوماتیک سیلودار ، بلوک زن 5 قالبه مکانیکی .