روش ساخت دستگاه بلوک زنی

بلوک قطعه ای از جنس سیمان، ماسه و شن است که به عنوان مصالح پیش ساخته تولید می شود و کاربرد گسترده ای دارد، بلوک ها انواع گوناگونی دارند که بسته به نوع نیاز می توان بهترین آن ها را تولید کرد. امروزه استفاده از بلوک مزایای بسیاری دارد که مهم ترین آن ها بالا بردن سرعت انجام کار و کاهش استفاده از مواد اولیه است، با این تفاسیر روش ساخت بلوک و دستگاه بلوک زنی بسیار حائز اهمیت است. شرکت های بسیاری وجود دارند که انواع دستگاه بلوک زنی را با کیفیتی بالا تولید و به بازار عرضه می کنند، این تولید کنندگان با استفاده از علم و فناوری دستگاه های پیشرفته ای را طراحی می کنند تا مصرف کنندگان راحت تر بلوک مورد نیاز خود را تولید نمایند.
اما برخی افراد تمایل دارند برای کاهش هزینه ها دستگاه بلوک زنی را با روشی ساده تر بسازند البته دقت کنید ساخت این دستگاه ها بسیار تخصصی است و باید با دقت بالایی انجام شود. برای این کار باید وسایل مورد نیاز دستگاه را تهیه کرد، این وسایل شامل چندین قطعه آهن است که باید طبق طراحی اندازه گیری و برش داده شوند و با دقت به شکل قالب کنار هم جوش بخورند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات کامل درباره نحوه کار دستگاه بلوک زنی به سایت بتن ماشین مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

روشهای ساخت دستگاه بلوک زنی

روشهای ساخت دستگاه بلوک زنی

همانطور که در بالا اشاره شد ساخت دستگاه بلوک زنی کار آسانی نیست و باید طبق اندازه گیری های دقیق توسط افراد ماهر انجام شود. مهم ترین بخش دستگاه بلوک زنی قالب آن است که با خط کش، چند قطعه آهن و دستگاه جوش ساخته می شود. دقت داشته باشید اندازه گیری دقیق در این کار بسیار مهم است و می تواند در نتیجه نهایی تاثیر زیادی داشته باشد. روش های مختلفی برای ساخت دستگاه بلوک زنی وجود دارد که به وسیله آن ها می توان این دستگاه را طراحی و تولید کرد اما با توجه به ظرافت و دقتی که نیاز دارد توصیه می شود این دستگاه را به صورت آماده از تولید کنندگان معتبر خریداری نمایید.
مراحل ساخت دستگاه بلوک زنی برای افراد مبتدی که در این زمینه تجربه ای ندارند بسیار پیچیده است از این رو دستگاه های آماده موجود در بازار گزینه مناسب تری هستند. اغلب افرادی که از بلوک استفاده می کنند به تعداد زیادی از آن نیاز دارند که دستگاه های موجود سرعت عمل تولید بیشتری دارند. برخی بر این باورند که دستگاه بلوک زنی یک مستطیل آهنی ساده است که به راحتی ساخته می شود در صورتی که ساخت این دستگاه بسیار تخصصی است و نیازمند طراحی و تبحر خاصی است. برای خرید و استعلام قیمت دستگاه بلوک زن سیلودار اتوماتیک،  بلوک زن دستی، بلوک زن نیمه اتوماتیک، بلوک زن هیدرولیک و... می توانید به وب سایت بتن ماشین مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

طرز ساخت دستگاه بلوک زنی دستی

طرز ساخت دستگاه بلوک زنی دستی

دستگاه های بلوک زنی انواع مختلفی دارند که هر فرد متناسب با نیاز خود می تواند بهترین مدل آن را تهیه نماید. یکی از دستگاه های کاربردی و ارزان برای تولید بلوک دستگاه بلوک زنی دستی است، این دستگاه با توجه به نامی که دارد به صورت دستی و توسط یک یا چند اپراتور انواع بلوک را تولید می کند. طرز ساخت دستگاه بلوک زنی دستی کار آسانی نیست و باید با دقت خاصی طبق طرحی تخصصی انجام شود. دستگاه بلوک زنی دستی انواع مختلفی دارد که با توجه به مدلی که دارند می توانند در هر سری تعدادی بلوک تولید کنند، این دستگاه ها نیاز به ویبراتور دارند تا مخلوط سیمان را به طور کامل در قالب پخش کنند.
برای ساخت دستگاه بلوک زنی دستی اغلب از پروفیل های صنعتی با سایز 40*40 استفاده می شود و برای قالب از ورق های 4 تا 5 میلی متری به صورت لچک بندی استفاده می شود. در ساخت دستگاه بلوک زنی دستی باید به اهرم های ضربه و بالابر نیز دقت شود،، زیرا با اهرم ضربه مخلوط سیمان و ماسه محکم می شود و اهرم بالابر کمک می کند بلوک از قالب جدا شود. با توجه به تعارفی که در بالا به آن ها اشاره شد ساخت این دستگاه ها نسبتا سخت است و توصیه می شود از بهترین برندهای تولید کننده دستگاه بلوک زنی دستگاه مورد نیاز خود را تهیه نمایید؛ زیرا این دستگاه ها تحت نظر مهندسین متخصص و با بهترین طراحی ها و مواد اولیه ساخته شده اندريال از این رو محصولات با کیفیتی هستند و راندمان بالایی دارند. اگر شما نیز به دنبال خرید دستگاه بلوک زنی با کیفیت، با دوام و با راندمان کاری عالی و در عین حال با قیمت مناسب هستید، می توانید از طریق وب سایت فروشگاهی بتن ماشین اقدام نموده و بچینگ مورد نظر خود را خریداری نمایید.  شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت بتن ماشین اطلاعاتی کامل درباره انواع دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک، اتوماتیک و دستی کسب کرده و با آگاهی کامل درباره این محصولات، اقدام به خرید نمایید.