طرز تهیه ملات بلوک سیمانی

بلوک سیمانی یکی از مصالح پیش ساخته برای اجرای پروژه های عمرانی است که در صنعت ساخت و ساز نقش بسیار مهمی دارد. این بلوک ها باید از لحاظ ظاهری کاملا صاف و بدون هیچ گونه شکستگی باشند. همچنین این بلوک ها باید به گونه ای ساخته شده باشند که در هنگام ساخت و ساز، ملات به راحتی به بدنه آن ها بچسبد. از بلوک های سیمانی برای عایق بندی بیشتر ساختمان‌ ها به منظور صوت و حرارت استفاده های زیادی می شود. این بلوک ها هم در نوع دیواری و هم در نوع سقفی تولید می‌ شوند. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد که بلوک های سیمانی چگونه و با چه ترکیباتی آماده می شوند؟ از همین رو نیز ما در این مقاله تصمیم گرفته ایم که در مورد طرز تهیه ملات بلوک سیمانی اطلاعات مختصر و مفیدی را برای شما ارائه کنیم. مواد اولیه برای تهیه ملات بلوک سیمانی عبارت از سیمان، شن، ماسه و آب هستند که در نسبت های کنترل شده و استاندارد با یکدیگر ترکیب شده و سپس توسط ماشین و دستگاه بلوک زنی تبدیل به بلوک سیمانی می شوند. پس از آن بلوک سیمانی تولید شده باید در یک مکان کاملا صاف و عاری از هرگونه آلودگی و به دور از نور خورشید و رطوبت خشک شود. در نهایت بلوک سیمانی آماده برای استفاده در ساختمان سازی و پروژه های عمرانی خواهد بود .

طرز تهیه ملات بلوک سیمانی

طرز ساخت قالب بلوک سیمانی

برای ساخت بلوک های استاندارد و کاربردی، نیاز به قالب بلوک سیمانی استاندارد است. این قالب ها پس از تولید در ماشین آلات و دستگاه های بلوک زنی تعبیه شده و در نهایت بلوک را در تیراژ بالا تولید می کنند. برای طراحی و ساخت قالب های بلوک زنی در قدم اول مهندسین ساخت این دستگاه ها به صورت نرم افزاری این قالب ها را طراحی می کنند سپس طرح تولید شده به صورت ریخته گری و یا در روش های دیگر به مرحله تولید می رسد و پس از گذراندن مرحله کنترل کیفی وارد پروسه تولید انبوه خواهد شد. اکثرا تولید قالب های بلوک زنی با دستگاه سی ان سی انجام می شود و برای تولید آن ها از به روزترین و استاندارد ترین دستگاه ها و ماشین آلات موجود استفاده می شود. به همین جهت نیز ماشین آلات و دستگاه های بلوک زنی تولید شده در کشور ما دارای استانداردهای بالایی هستند و مورد استقبال بازارهای خارجی نیز قرار گرفته اند. قالب بلوک سیمانی بر اساس نوع و کاربرد خود، دارای اندازه های مختلف هستند به عنوان مثال قالب های تولید شده برای ساخت بلوک های دیواری دارای اندازه های متفاوت نسبت به قالب های تولید شده برای ساخت بلوک های مخصوص جدول و یا بلوک های سقفی هستند. برای خرید و استعلام قیمت دستگاه مخلوط کن سیمان و سایر دستگاه ها و تجهیزات موردنیاز خود می توانید به وب سایت بتن ماشین مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

طرز ساخت قالب بلوک سیمانی

تهیه قالب بلوک سیمانی

شرکت بزرگ بتن ماشین اصفهان توانسته است با بهره مندی از دانش متخصصین و با بهره گیری از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه های به روز جهانی، بهترین قالب های بلوک سیمانی را تولید نموده و از آن ها برای ساخت دستگاه های بلوک زنی استفاده کند. این قالب ها به دلیل استانداردهای بسیار بالایی که دارند مورد استقبال صنعتگران و کارگاه های تولید بلوک قرار گرفته اند. این شرکت آمادگی خود را برای ساخت انواع مختلف دستگاه های بلوک زنی اعلام نموده است. حتی مشتری می تواند نوع قالب خود را نیز به صورت سفارشی از شرکت تحویل بگیرد. شما می توانید به منظور تهیه قالب بلوک سیمانی، سفارش خود را ثبت نموده و قالب را در ضخامت های مختلف خریداری کنید. اما ما به عنوان یک تولید کننده به شما توصیه می‌ کنیم که بهترین نوع قالب برای تولید بلوک، که از لحاظ اقتصادی نیز برای شما مقرون به صرفه باشد، قالب های استاندارد هستند. در هر صورت شما می توانید برای ثبت سفارش و خرید خود از طریق راه های ارتباطی وب سایت بتن ماشین اصفهان با ما در تماس باشید.