دستگاه بلوک زنی سقفی

دستگاه بلوک زنی سقفی، همچون دستگاه های بلوک زنی دیواری، هم در نوع دستی و نیمه اتوماتیک و هم در نوع تمام اتوماتیک موجود است. در بسیاری از موارد دستگاه های بلوک زنی تمام اتوماتیک مجهز به قابلیت تولید بلوک سقف نیز بوده و دارای قالب مخصوص بلوک سقف هستند. بنابراین تنها با عوض کردن قالب می توان بلوک های سقفی را با استفاده از دستگاه های تمام اتوماتیک تولید کرد. دستگاه بلوک زنی سقفی به راحتی و بدون اتلاف زمان و هزینه اضافی، با استفاده از کمترین نیروی کاری حجم بسیار زیادی از این بلوک ها را تولید نموده و آن ها را آماده برای استفاده در صنعت ساختمان سازی می کند.
حجم بلوک تولید شده در دستگاه بلوک زنی سقفی و راندمان کاری این دستگاه بستگی به مدل و نوع آن دارد. همچنین قیمت این دستگاه نیز بسته به نوع دستگاه متفاوت است. اگر شما دستگاه تمام اتوماتیک را خریداری کنید، قطعا قیمت های بالاتری نسبت به خرید دستگاه نیمه اتوماتیک پرداخت خواهید نمود. پیشنهاد ما به شما این است که، در صورت تمایل برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف این دستگاه و نحوه عملکرد آن، ما را تا انتهای این مقاله همراهی کنید.  شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت بتن ماشین اطلاعاتی کامل درباره انواع دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک، اتوماتیک و دستی کسب کرده و با آگاهی کامل درباره این محصولات، اقدام به خرید نمایید.
قیمت دستگاه بلوک زنی سقفی

قیمت دستگاه بلوک زنی سقفی

اولین فاکتور موثر در قیمت دستگاه بلوک زنی سقفی نوع دستگاه است. در صورتی که دستگاه بلوک زنی برای تولید بلوک سقفی طراحی و تولید شده باشد، به صورت اختصاصی عمل خواهد کرد و قیمت آن متفاوت از دستگاه های چند کاره است. بسیاری از دستگاه های بلوک زنی تمام اتوماتیک به صورت چند کاره عمل می‌ کنند و قادر به تولید انواع مختلف بلوک ها از جمله بلوک دیواری و بلوک سقفی هستند. اما برخی از دستگاه ها به صورت کاملا تخصصی عمل می کنند و فقط به منظور تولید بلوک سقف طراحی و تولید شده اند.
از طرفی قیمت این دستگاه بستگی به نوع آن نیز دارد. همانطور که گفتیم دستگاه های بلوک زنی شامل انواع مختلف دستی، نیمه اتوماتیک و اتوماتیک هستند. قطعا قیمت دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک سقفی از دستگاه های تمام اتوماتیک بسیار پایین تر خواهد بود. یک فاکتور تاثیر گذار دیگر در زمینه قیمت دستگاه بلوک زنی سقفی برند دستگاه است. انواع مختلف دستگاه های خارجی در بازار داخلی کشور موجود هستند که قطعا قیمت آن ها نسبت به قیمت دستگاه های تولید داخل متفاوت خواهد بود.
بنابراین شما قبل از اینکه قصد خرید این دستگاه را داشته باشید، علاوه بر دقت به مشخصات فنی و ظاهری و کیفی این دستگاه، باید راندمان کاری و عملکرد آن را نیز بسنجید و قیمت دستگاه را از لحاظ وارداتی بودن و یا از لحاظ تولید داخل بودن با یکدیگر مقایسه نمایید و سپس خرید خود را متناسب با هزینه و نیاز خود انجام بدهید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات کامل درباره نحوه کار دستگاه بلوک زنی به سایت بتن ماشین مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.
دستگاه بلوک زنی سقفی اتوماتیک

دستگاه بلوک زنی سقفی اتوماتیک

یکی از پرطرفدارترین و پرکاربردترین دستگاه های بلوک زنی سقفی، نوع اتوماتیک آن است. این دستگاه بدون دخالت دست انسان و اپراتور وظیفه خود را در زمینه تولید بلوک انجام می دهد. حجم تولید این دستگاه در حد انبوه بوده و در برخی از برندهای دستگاه روزانه می ‌توان حدود ۶ هزار الی ۸ هزار بلوک سقفی تولید نمود. دستگاه بلوک زنی سقفی اتوماتیک بلوک ها را با کیفیت بسیار بالا به صورت کاملا تخصصی و ایده‌ آل تولید میکند. عملکرد بدون عیب و نقص این دستگاه، باعث می شود تا محصول نهایی کاملا مناسب برای احداث پروژه های عمرانی مهم باشد.
در صورتی که شما قصد خرید دستگاه بلوک زنی سقفی اتوماتیک را دارید، می توانید از طریق شرکت بزرگ بتن ماشین اصفهان اقدام نمایید. این شرکت در راستای رفاه حال مشتریان اقدام به فروش غیرحضوری دستگاه بلوک زنی نموده است و این دستگاه را هم صورت جزئی و هم به صورت کلی با قیمت کاملا مناسب و از تولید به مصرف در اختیار مشتری قرار داده است. در صورتی که نیاز به مشاوره های بیشتر در مورد چگونگی عملکرد این دستگاه داشتید، می توانید از طریق لینک های ارتباطی با کارشناسان فروش ما نیز در تماس باشید.
بتن ماشین اصفهان محصولات خود را با تضمین کیفیت و اصالت کالا، و با ارائه خدمات پس از فروش در معرض فروش برای مشتری قرار داده است. بنابراین شما می توانید با اطمینان خاطر کافی نسبت به خرید محصول مورد نظر خود از این شرکت به صورت کاملا مستقیم و بدون واسطه اقدام نمایید. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کارکرد و قیمت انواع بلوک زن اعم از بلوک زن سیلودار اتوماتیک و ... با بتن ماشین همراه شوید.

نوشتن دیدگاه