دستگاه بلوک زنی خودرویی

دستگاه بلوک زنی خودرویی یکی از دستگاه هایی است که برای تولید بلوک های سیمانی در صنایع ساختمان سازی به کار میرود امروزه با پیشرفت تکنولوژی پروژه های عمرانی و ساختمان سازی نیز پیشرفت کردند و از بلوک های پیش ساخته برای انجام پروژه های عمرانی استفاده می شود. دستگاه های بلوک زنی نیز به همین منظور به کار می روند و انواع مختلف اتوماتیک دستی و نیمه اتوماتیک آنها در بازار موجود هستند. دستگاه های بلوک زنی خودروی دارای الکتروموتور هستند و جز ماشین آلات صنعتی محسوب می‌شوند؛ به دلیل اهمیت بالای دستگاه بلوک زنی خودرویی در صنایع ساخت و ساز محبوبیت آنها در بین کاربران بسیار بالا است.
این دستگاه به صورت برقی و نیمه اتوماتیک بوده و دارای قیمت های مناسب تری نسبت به نمونه های نیمه اتوماتیک است. برای ساخت دستگاه بلوک زنی خودرویی از تجهیزات پیشرفتهای استفاده می شود که دارای کیفیت بالایی هستند. همین نکته نیز باعث می‌شود تابلوهای تولید شده توسط دستگاه دارای کیفیت و طول عمر بالایی باشند و برای کاربران بسیار مقرون به صرفه باشد. معمولاً قالب های دستگاه بلوک زنی خودرویی پنج تایی هستند و در هر مرحله می توانند ۵ بلوک سیمانی دو سوراخ با ابعاد ۲۰ در ۴۰ در ۲۰ تولید کنند. الببته تعیین ابعاد و سوراخ های بلوک آن نیز می‌تواند متفاوت باشد. دستگاه بلوک زنی چهار قالبه نیز در بازار موجود است که دارای قیمت پایین تری نسبت به دستگاه های ۵ قالب هستند. شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات کامل درباره نحوه کار دستگاه بلوک زنی به سایت بتن ماشین مراجعه و یا با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

قیمت دستگاه بلوک زنی خودرویی

قیمت دستگاه بلوک زنی خودرویی

قیمت دستگاه بلوک زنی خودرویی با توجه به نوع دستگاه و عملکرد آن متفاوت است. در حال حاضر قیمت دستگاه بلوک زنی خودرویی خارجی نسبت به دستگاه های داخلی بالاتر است. البته این دلیل بر بالا بودن کیفیت نمونه‌های خارجی نیست؛ بلکه به دلیل نوسانات قیمت ارز و بالا رفتن نرخ دلار قیمت این دستگاه ها نیز افزایش پیدا می کند. در حال حاضر دستگاه های بلوک زنی خودروی تولید داخل دارای کیفیت بسیار بالایی هستند و حتی کیفیت آنها از نمونه‌های خارجی نیز بهتر است، ولی دارای قیمت کمتری نسبت به دستگاه های خارجی هستند.
برندهای مختلف تولید کننده دستگاه بلوک زنی خودرویی نیز قیمت های متفاوتی برای محصولات خود در نظر می گیرند، اما نکته حائز اهمیت در هنگام خرید این دستگاه ها کیفیت و دوام آنها است. دستگاه های بلوک زنی دستی نسبت به دستگاه های بلوک زنی اتوماتیک خودروی و غیره ارزان تر هستند. جهت استعلام قیمت دستگاه بلوک زنی خودرویی می توانید به وبسایت بتن ماشین اصفهان مراجعه کنید. این شرکت به عنوان یکی از تولیدکننده های دستگاه بلوک زن در داخل کشور فعالیت می کند. ممکن است فکر کنید خرید دستگاه بلوک زنی خودروی نو کمی گران باشد، اما با مراجعه به فروشگاه بتن ماشین اصفهان می توانید انواع دستگاه بلوک زنی نو را با قیمت های بسیار پایین تر و مقرون به صرفه خریداری کنید.
از طریق تماس با شماره های این شرکت می توانید با کارشناسان مجموعه در تماس باشید و در مورد مسائل خود را در رابطه با قیمت دستگاه بلوک زنی و همچنین دستگاه مورد نیاز برای کارگاه مطرح بفرمایید.  شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت بتن ماشین اطلاعاتی کامل درباره انواع دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک، اتوماتیک و دستی کسب کرده و با آگاهی کامل درباره این محصولات، اقدام به خرید نمایید.

ویژگی‌های دستگاه بلوک زنی خودرویی

ویژگی‌های دستگاه بلوک زنی خودرویی

ویژگی های دستگاه بلوک زنی خودرویی با توجه به اینکه این دستگاه جزو ماشین آلات صنعتی است اهمیت زیادی دارد و به همین خاطر در ادامه به ویژگی های این دستگاه اشاره می کنیم. دستگاه بلوک زنی خودرویی دارای یک الکتروموتور و دو اسب بخار است که برای حرکت دستگاه لازم است یک عدد الکتروموتور چینی یک و نیم اسب بخار نیز برای ویبره دستگاه ضروری است که دارای ۳۰۰۰ دور می باشد قالب های دستگاه بلوک زنی خودرویی از ورق های ۶ میلیمتری ضد سایش هستند و بدنه آن با استفاده از نبشی صنعتی و ناودانی ساخته شده است.
چرخ های بلوک زن خودرویی که برای حرکت دستگاه مورد نیاز هستند از جنس چدن بوده و چهار عدد هستند. این دستگاه ۴ عدد میله راهنمای بغلی هم دارد. ظرفیت دستگاه بلوک زنی خودرویی در هر تولید ۵ بلوک ۴۰ در ۲۰ است. با توجه به اینکه دستگاه بلوک زنی خودرویی موجود در بتن ماشین گارانتی یک ساله دارد و همچنین خدمات پس از فروش پنج ساله از امکان تعویض قالب های آن وجود دارد، فعالان صنایع و ساخت و ساز برای تولید بلوک های سیمانی پیش ساخته و آماده از این دستگاه استفاده می کنند. شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با ویژگی های دستگاه و همچنین قیمت دستگاه بلوک زن خودرویی با شماره های بخش فروش بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید. همچنین شما عزیزان می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کارکرد و قیمت انواع بلوک زن اعم از بلوک زن سیلودار اتوماتیک و ... با بتن ماشین همراه شوید.