بلوک زن نیمه اتوماتیک

بلوک زن نیمه اتوماتیک یکی از دستگاه هایی است که به صورت نیمه اتوماتیک

عمل می کند و جهت تولید انواع بلوک دیواری، سقفی وتیغه ای به اشکال مختلف بکار می رود. در دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک امکان تعویض بلوک های متفاوت بسیار آسان می باشد و شما به راحتی می توانید این قالب ها را جابجا کنید. در دستگاه بلوک زنی امکان تولید انواع بلوک سبک، بلوک دیواری، بلوک سقفی، بلوک تیغه ای و بلوک سیمانی وجود دارد. دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک کم مصرف می باشد. قیمتی هم که برای این دستگاه در نظر گرفته شده است قیمت مناسبی است. دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک قادر است تا عملیات تولید بلوک را با دقت بسیار عالی و در تیراژ بالا انجام دهد. این دستگاه به دلیل برخورداری از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا، توان تولید بلوک با سطوح صاف و کاملا یکنواخت را دارد. علاوه بر آن به دلیل اینکه در دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک از سنبه برش سی ان سی استفاده شده است قطعا بلوک های تولید شده نیز از لحاظ ابعاد و از لحاظ صافی و یکنواختی سطح داخلی و بیرونی، بدون عیب و نقص خواهند بود. دستگاه نیمه اتوماتیک شامل الکتروموتورهای مختلفی است که از جمله آن ها می توان به سیستم هیدرولیک دستگاه بلوک زن با الکتروموتور سه فاز اشاره کرد همچنین برای ویبره قالب ها نیز از الکترو موتور دیگری با توان ۳ اسب بخار استفاده می شود. یک الکتروموتور دیگر برای حرکت و گردش دستگاه نیز در بلوک زن نیمه اتوماتیک وجود دارد که با توان ۲ اسب بخار این وظیفه را به انجام می‌ رساند. دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک در انواع مختلف در بازار فروش موجود است که هر کدام از آن ها نیز قیمت‌ گذاری خاص خود را دارد. ما در ادامه مطلب بیشتر در مورد چگونگی قیمت‌ گذاری انواع دستگاه های بلوک زن صحبت خواهیم کرد.

بلوک زن نیمه اتوماتیک

قیمت دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک

قیمت دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک به ظرفیت تولید بلوک بستگی دارد. انواع دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک در اصفهان با عنوان دستگاه بلوک زن شش قالبه، هشت قالبه و یازده قالبه موجود هستند که از لحاظ ابعاد و وزن دستگاه با یکدیگر برابر هستند اما ظرفیت تولید این دستگاه ها در ۸ ساعت شیفت کاری با یکدیگر تفاوت دارد به عنوان مثال دستگاه بلوک زن ۶ قالبه ظرفیت تولید ۱۸۰۰ الی ۲۵۰۰ بلوک را در یک شیفت کاری دارد در صورتی که در دستگاه بلوک زن ۸ قالبه می‌ تواند در یک شیفت کاری یعنی در ۸ ساعت ۲۵۰۰ الی ۳۲۰۰ بلوک تولید کند، ظرفیت تولید دستگاه بلوک زن ۱۱ قالبه نیز در یک شیفت کاری ۳۰۰۰ الی ۴۰۰۰ بلوک است بنابراین از توصیفات ذکر شده می توان نتیجه گرفت که دستگاه بلوک زن که توانایی تولید بلوک های بیشتر را در یک شیفت کاری داشته باشد، از لحاظ کارایی و از لحاظ قیمت بالاتر از دستگاه های دیگر خواهد بود. شما نیز میتوانید برای استعلام قیمت دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک از طریق وب سایت بتن ماشین اصفهان اقدام نمایید ما به عنوان یکی از وبسایت های برتر در سطح کشور در زمینه ارائه انواع دستگاه های بلوک زن مشغول به فعالیت هستیم و بهترین نوع این دستگاه را از لحاظ کیفیت و کارایی در معرض فروش برای مشتری قرار داده‌ ایم. قابل ذکر است که بلوک زن نیمه اتوماتیک جهت تولید انواع بلوک دیواری، سقفی وتیغه ای به کار می رود و این دستگاه بلوک زن توانایی تولید بلوک به اشکال مختلف 2 2 2 1700 کيلو گرم دریک شیفت کاری بین 4000 الی 4500 قطعه بلوک را دارد.

قیمت دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک

خرید بلوک زن نیمه اتوماتیک

از آنجایی که امروزه پروژه های عمرانی و ساخت و ساز رونق زیادی گرفته است، انواع مصالح سیمانی و بتنی همچون بلوک های سیمانی نیز بیش از گذشته مورد نیاز هستند. بلوک های سیمانی از شمال تا جنوب کشور مورد استفاده قرار می گیرند. از آنجایی که احداث پروژه‌ های عمرانی نیاز به بلوک سیمانی با تیراژ بالا و کیفیت مورد تایید دارد، استفاده از دستگاه بلوک زن می‌ تواند گزینه بسیار مناسبی برای تولید این محصول در تیراژ بالا با دقت و ظرافت کافی باشد. ما نیز در این راستا به منظور رفاه حال مشتریان خود تصمیم گرفته ایم که این محصول را به صورت حضوری و اینترنتی در اختیار مشتری قرار دهیم. لذا شما می توانید به منظور خرید دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک از طریق وب سایت فروشگاهی بتن ماشین اصفهان اقدام کنید. ما انواع مختلف این دستگاه را در انواع دستی، برقی، اتوماتیک و نیمه اتوماتیک؛ به منظور تولید انواع بلوک در تیراژهای مختلف و با کیفیت بسیار بالا ارائه نموده ایم. دستگاه های ارائه شده در این وبسایت با استفاده از جدیدترین و به روزترین تکنولوژی جهانی تولید شده‌ اند و به دلیل استاندارد بسیار بالایی که دارند قطعا طول عمر و دوام آن ها نیز بسیار بالا بوده و راندمان کاری شما را افزایش می دهند. از طرفی به دلیل عرضه مستقیم این دستگاه ها، خرید آن ها برای مشتری کاملا مقرون به صرفه است زیرا این دستگاه بدون دخالت دست واسطه ها به صورت کاملا مستقیم در معرض فروش قرار داده شده است و مشتری می‌ تواند بدون اتلاف زمان و هزینه های اضافی از طریق روش های غیر حضوری خرید خود را انجام دهند. شما می توانید جهت خرید بلوک زن نیمه اتوماتیک در اصفهان با شماره های مندرج دروب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول بلوک زن نیمه اتوماتیک

با استفاده از دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک چه مصالحی می توان تولید نمود؟

از بلوک زن نیمه اتوماتیک برای تولید انواع بلوک های دیواری، سقفی و تیغه ای در شکل های مختلف استفاده می شود.

قیمت بلوک زن نیمه اتوماتیک چقدر است؟

قیمت دستگاه بلوک زنی نیمه اتوماتیک به ظرفیت تولید بلوک، کیفیت، کارایی، شرکت تولید کننده و وضعیت بازار این صنعت بستگی دارد. لذا برای اطلاع از قیمت روز دستگاه بلوک زن نیمه اتوماتیک با کارشناسان بتن ماشین تماس بگیرید.