مخلوط کن بتن چیست

مخلوط کن بتن چیست

مخلوط‌ کن بتن چیست؟ این سوالی است که در این مقاله به آن می پردازیم. دستگاه مخلوط کن بتن در مجموعه بتن ماشین اصفهان تولید می شود.شما می توانید جهت خرید دستگاه مخلوط کن بتن با شماره تلفن 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

مخلوط کن بتن چیست؟

هر مخزن حمل بتن که بتواند در حین انتقال بتن آن را بچرخاند و از طرفی سبب اختلاط آن شود و از سوی دیگر مانع گیرش آن تا محل مصرف نهایی گردد، بتونیِر نام دارد. این مخازن بنا به ضرورت می‌تواند بر روی کامیون،تریلی یا هر نوع قوای محرکه حنی واگن های ریلی نیز مستقر شود.چنانچه تراک میکسر برای انجام تمام عملیات اختلاط استفاده می شود،این عمل می‌تواند در محل تولید بتن قبل از رفتن به کارگاه یا در محل کارگاه یا حتی در حین مسیر انجام شود
گاهی نیز از تراک میکسرها برای تکمیل عملیات اختلاط استفاده می شود. در این حالت باید یک کارخانه مرکزی اختلاط بتن،برای انجام اختلاط اولیه مورد استفاده قرار میگیرد.هنگامی که از تراک میکسر ها به عنوان انتقال دهنده بتن ساخته شده توسط بتن مرکزی استفاده می‌شود ، تراک میکسر ها تنها به عنوان واحد همزن عمل میکند.

یکی از این وسایل بسیار همه و کاربردی در عرصه ساختمان‌سازی مخلوط کن بتن یا بتونیر است. بتونیر  وسیله‌ای است که شما در عمل بدون آن امکان استفاده از بتن در پروژه‌های خود را ندارید. اما اینکه این وسیله اساس کارش چیست و چگونه کار می‌کند موضوعی است که ما در ادامه قصد داریم تا به آن بپردازیم.

وسایل حمل بتن: این وسایل مورد نیاز به عوامل مختلفی همچون شرایط محیطی و اقتصادی ، محلی که قرار است بتن ریزی شود ، مسافت طی شده و… بستگی دارد.

دستگاه های ما جمع و جور ، قابل اعتماد و با حداقل نیازهای نگهداری
 ساخته شده با مواد و اجزای با کیفیت بالا و طراحی شده برای کار سنگین در طی سالهای طولانی می باشد.

میکسرهای بتنی بتن ماشین اصفهان  به گونه ای طراحی شده اند که تمام نیازهای شما را برآورده کرده و  برای کار بدون وقفه ، کار بدون دردسر و نیاز به حداقل تلاش مشتریان طراحی شده اند و مواد ، طرح ها و اجزا  در راستای دستیابی به این هدف تولید شده اند. 

زمان نگهداری مخلوط کن های بتن  دارای  طیف گسترده ای از مدل ها و گزینه ها می باشد ، بنابراین می توانید مخلوط کن های بتن را در بتن ماشین اصفهان پیدا کنید که نیازهای شما را به بهترین نحو برآورده می کنند.

در خرید بتونیر چه مشخصاتی اهمیت دارد؟

بتونیر بسته به سایزی که دارد، دارای ظرفیت خاصی است. قیمت همزن بتن نیز به ظرفیت آن وابسته است. این یعنی شما باید متناسب با سطح نیاز خود آن را خریداری کنید. شما در طول یک پروژه ریختن بتن نیاز دارید تا دائم بتن در دسترس داشته باشید و خب اگر این هدف ممکن نشود، عملاً بتونیر شما کاربردی نیست.

معمولاً در پروژه‌های معمولی ظرفیت صد و پنجاه لیتر کافی است. نکته دومی که نیاز است به آن دقت کنید اجزای متحرک است.

هدف اصلی بتونیر گردش مداوم مواد است پس باید به روانی اجزای آن در کنار یکدیگر حرکت کنند. اگر گیر یا اصطلاحاً گریپاژی در سیستم باشد، چه موتور و چه گردش مخزن، بتونیر شما به سرعت خراب و معیوب خواهد شد. کیفیت موتور بر قیمت بتونیر تأثیر دارد.

جهت استعلام قیمت بتونیر  با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات مجموعه بتن ماشین اصفهان :

بلوک زن نیمه اتوماتیک ، ساب نواری موزاییک ، بلوک زن میزی ، بتونیر ، مخلوط کن و مخلوط کن پر کن ، مجموعه میز ویبره ، پرس موزاییک ، پرس موزاییک اتوماتیک ، خط تولید کف فرش ، جدول زن هیدرولیک 2700 2400 ، بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ، بلوک زن هیدرولیک ، جدول زن اتوماتیک سیلودار ، بلوک زن 5 قالبه مکانیکی .