سرمایه گذاری در تولید بلوک

سرمایه گذاری در تولید بلوک

سرمایه گذاری در تولید بلوک این سوالی است که در این مقاله به آن می پردازیم. دستگاه مخلوط کن بتن در مجموعه بتن ماشین اصفهان تولید می شود.شما می توانید جهت خرید دستگاه مخلوط کن بتن با شماره تلفن 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

درآمد کارگاه بلوک زنی:

بلوک سیمانی سبک یا سنگین، از با صرفه‌‌ترین و اصلی‌ترین مصالح ساختمانی است که از ترکیب سیمان، پوکه معدنی یا ماسه‌ی ریزدانه و حباب‌های هوا با‌ اندازه‌های مختلف فرآوری می‌گردد. تولید بلوک سیمانی به‌ عنوان جایگزین اجر (خشت) با مزیتهای زیاد برای خریدار و تولید کننده همراه بوده است. در واقع سود بلوک سیمانی به ازای تولید هر عدد، بیشتر از 20% برای یک تیم کاربلد است، پس همانطور که پیداست درآمد کارگاه بلوک زنی برای اهل کار، بسیار خوب است.

علاوه بر بازار اشباع نشده تاسیس کارخانه بلوک سازی، باید کاربرد فراگیر بلوک های سیمانی را هم بر علت های بالا بودن درآمد کارگاه بلوک زنی افزود. چرا که عمدتاً برای دیوارهای غیر باربر و به‌عنوان پرکننده در کف‌سازی و شیب‌بندی ساختمان‌ها و... این بلوک ها قابل‌ بهره‌گیری هستند. تولید کالای مصرفی، سود آور است، این یک قانون است. در این زمینه هم اگر در فناوری تولید، از تکنولوژی‌های جدید در فرآوری ساختمانها استفده کنیم که سود فبهاااا زیاد می شود.

سود کارگاه بلوک زنی

کارگاه بلوک زنی نیز مانند سایر مشاغل تولید یک برآورد سود مشخصی را دارد. بی پرده بگوییم کسی که کار فنی بلد نیست و بی حوصله است باید از خیر تاسیس و سود کارگاه بلوک زنی بگذرد. هر کاری شرایط و اهل خود را می طلبد. کار بلوک زنی، سود خوبی دارد منتها برای کسی که بتواند کار کند.

اول شرایط و تجهیزاتی که در قسمت های بعدی مقاله شرح خواهیم داد را فراهم کنید. البته نیاز نیست همه این تجهیزات را همان روز اول داشته باشید، ولی باید در نظر بگیرید که در پروسه تولید بلوک سیمانی سبک به آنها نیاز خواهید داشت. توصیه میکنیم که همه قدم های زیر را زیر نظر یک فرد موفق در این حوزه پیش ببرید، اینگونه جلوی هزینه های بیخودی را گرفته اید.

دستگاه بلوک زنی:

تولید کنندگان پیشرو در ماشین آلات صنعتی متوجه افزایش تقاضای بلوک های سیمانی در صنعت ساخت و ساز شده اند و بنابراین شروع به ساخت دستگاه های بلوک زنی منحصر بفرد کرده اند. امروزه دستگاه های بلوک زنی بتنی بازدهی خوبی در سرمایه گذاری و تولید دارند.

انواع مختلفی از دستگاه در دسترس است، از انواع ساده دستی، دستگاه های ثابت یا دستگاه های سیار. دستگاه های بلوک زنی ساده معمولاً با برق تکفاز یا کاملا دستی به صورت مکانیکی کار می کنند، هزینه نسبتاً پایین تری دارند و میزان تولید کمی دارند در حالی که دستگاه های بلوک زن هیدرولیکی معمولاً با برق سه فاز کار می کنند و به صورت نیمه هیدرولیکی یا تمام هیدرولیکی با میزان تولید بالا هستند.

تولید بلوک های بتنی شامل چهار فرآیند اساسی است: مخلوط کردن ، قالب گیری ، عمل آوری و بسته بندی. برخی از دستگاه های تولیدی فقط بلوک های بتنی تولید می کنند، در حالی که برخی دیگر طیف گسترده ای از محصولات بتنی پیش ساخته از جمله بلوک ، سنگ جدول مسطح و کانیوو، آبرو و سنگفرش بتنی را تولید می کنند. دستگاه های هیدرولیکی توانایی حداقل تولید 2000 بلوک یا بیشتر در یک شیفت را دارند.

دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک ثابت

دستگاه های بلوک زنی تمام اتوماتیک، دستگاهی برای تولید در مقیاس متوسط و بزرگ قطعات بتن با کیفیت برتر، مانند آجرهای بتنی ، بلوک های بتنی ، بلوک های توخالی، سنگفرش بهم پیوسته، آجرهای رنگی و غیره با استفاده از سیستم هوشمند PLC بهره میبرند. دستگاه تمام اتوماتیک متشکل از یک سیلوی مصالح ، نوار نقاله ، باسکول سیمان ، بچینگ پلانت، میکسر بتن ، نوار نقاله تسمه ، قالب ، تغذیه کننده پالت ، میز ویبره ، دستگاه پرس هیدرولیک ، باند زنجیری، واحد کنترل PLC و ربات است.

این دستگاه ها در ظرفیتهای مختلف عرضه می شوند، اما بطور کلی در مقایسه با دیگر دستگاه ها گران تر هستند. پر کردن قالب ها ، پرس (ویبره) و خروج بلوک ها به صورت خودکار انجام می شود و میزان خروجی بلوک ها می تواند از 200 تا 2000 بلوک در ساعت باشد. این میزان بالای خروجی تنها با تجهیزات جانبی پیشرفته برای حمل و نقل، قابلیت بهره وری، جمع آوری ، نیروی کار ماهر ، مدیریت کارآمد و امکانات مالی مناسب امکان پذیر است.

استفاده از یکی از این دستگاه ها به جای ساخت بلوک به صورت دستی یا دستگاه های دیگر، مزایای زیادی دارد. یکی از بزرگترین مزایا این است که نیروی کار به حداقل می رسد. روند ساخت بلوک ها از زمان مخلوط شدن بتن تا زمان خارج شدن بلوک های ساخته شده از خط تولید کاملاً خودکار است. تنها زمانی که کار دستی درگیر است، در همان ابتدای کار است که لودر سنگ و ماسه را به فیدر بچینگ اضافه می کند، سیلوی سیمان را پر می کند و در آخر که لیفتراک بلوک های ساخته شده را برای عمل آوری انتقال می­دهد.

سرمایه گذاری در دستگاه بلوک زنی تمام اتوماتیک منطقی است. این دستگاه ها نه تنها به کار دستی بسیار کمی احتیاج دارند بلکه قادر به تولید تعداد زیادی بلوک بتنی در مدت زمان کوتاه هستند. کاهش هزینه های نیروی کار و افزایش تولید باعث سود بیشتر و بازگشت سریع سرمایه می شود.

جهت استعلام قیمت دستگاه بلوک زنی با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات مجموعه بتن ماشین اصفهان :

بلوک زن نیمه اتوماتیک ، ساب نواری موزاییک ، بلوک زن میزی ، بتونیر ، مخلوط کن و مخلوط کن پر کن ، مجموعه میز ویبره ، پرس موزاییک ، پرس موزاییک اتوماتیک ، خط تولید کف فرش ، جدول زن هیدرولیک 2700 2400 ، بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ، بلوک زن هیدرولیک ، جدول زن اتوماتیک سیلودار ، بلوک زن 5 قالبه مکانیکی .