دستگاه جدول زن اصفهان

دستگاه جدول زن اصفهان

دستگاه جدول زن اصفهان برای قالب زنی در سایز های مختلف جدول دارای قابلیت تعویض قالب می باشد و دستگاهی بسیار قدرتمند می باشد. شرکت بتن ماشین اصفهان با ایجاد واحد تحقیق و توسعه و قرار دادن امکانات زیاد و ارائه و ساخت دستگاه های پیشرفته خواستار تحقق دادن خواسته های شما می باشد. برای دریافت اطلاعات فنی بیشتر و درباره چگونگی کار این دستگاه با کارشناسان ما به شماره 09132006005  تماس حاصل فرمایید.

جدول زن اتوماتیک، جدول زن دستی، جدول زن هیدرولیک ، جدول زن پرسی ؛ دستگاه جدول زن ،فروش دستگاه جدول زن ، سازنده جدول زن ، دستگاه جدول زن در اصفهان ، جدول زنی،

خصوصیات ممتاز دستگاه جدول زن اصفهان در بتن ماشین  :

   • با 3 الکتروموتور پرقدرت جهت سیستم: ویبره، قالب و حرکت که

   • فشردگی بتن در این دستگاه توسط پرس و ویبره دو طرفه میباشد.

   • قابلیت ساخت انواع جداول و جداول خیابانی (کانیو – رفوژ – معمولی).

   • قدرت الکتروموتور 4 اسبJanuary 01, 2007 بوده و حرکت دستگاه اتوماتیک می باشد.

   • ظرفیت تولید با توجه به نوع قالب بین 800 تا 1400 عدد.

   • دارای قابلیت تعویض قالب جهت سایزهای مختلف جدول.

  • وزن دستگاه با توجه به نوع قالب 1000 الی 1200 کیلو گرم.

قیمت دستگاه جدول زن اصفهان :

از قابلیت های دستگاه جدول زن بتنی پرسی  می توان به 3 الکترو موتور پرقدرت سیستم،ویبره، قالب و حرکت اتوماتیک و همچنین سیستم ایمنی کنترل فاز آن اشاره کرد. فشردگی بتن در این دستگاه توسط پرس و ویبره دو طرفه صورت می گیرد و قادر به ساخت انواع جداول و جداول خیابانی (کانیو، رفوژ، معمولی) می باشد که با توجه به رقابت میان شرکت های تولید کننده ی دستگاه های جدول زن بتنی پرسی، قیمت این دستگاه ها در شرکت های مختلف با توجه به کیفیت محصول و برند شرکت متفاوت می باشد.قیمت دستگاه جدول زن کمتر از 100 میلیون تومان می باشد، این در حالی ست که قیمت دستگاه های خارجی بالغ بر 100 میلیون تومان می باشد. لازم به ذکر است که دستگاه های جدول زن بتنی پرسی ثابت گران تر از دستگاه های جدول زن متحرک می باشند.

جهت استعلام قیمت دستگاه بلوک زن با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات مجموعه بتن ماشین اصفهان :

بلوک زن نیمه اتوماتیک ، ساب نواری موزاییک ، بلوک زن میزی ، بتونیر ، مخلوط کن و مخلوط کن پر کن ، مجموعه میز ویبره ، پرس موزاییک ، پرس موزاییک اتوماتیک ، خط تولید کف فرش ، جدول زن هیدرولیک 2700 2400 ، بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ، بلوک زن هیدرولیک ، جدول زن اتوماتیک سیلودار ، بلوک زن 5 قالبه مکانیکی .