خط تولید بلوک بتنی

خط تولید بلوک بتنی

خط تولید بلوک بتنی فرآیندی است که شامل دستگاه های و تجهیزاتی می باشد. وجود برخی از آنها برای تولید بلوک الزامی است همچون دستگاه تولید بلوک، بچینگ، میکسر اما وجود برخی دیگر سبب می شود تا نیاز به نیروی انسانی کاهش یابد و بلوک به صورت اتوماتیک یا تمام اتوماتیک توسط ماشین آلات انجام گیرد.جهت استعلام قیمت دستگاه بلوک زنی با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

فرآیند تولید بلوک بتنی  از چهار مرحله متفاوت تشکیل می شود:

مرحله اول آماده سازی مواد اولیه جهت تزریق به دستگاه:

مواد اولیه بلوک از محل دپو توسط لودر به بچینگ (سیستم توزین) جهت وزن نمودن دانه بندی مختلف انتقال داده شده است و امر توزین مواد اولیه و سیمان به صورت اتوماتیک توسط اپراتور تعریف و به داخل فیدرهای میکسر انتقال داده می شود.

مصالح توزین شده به داخل میکسر انتقال و امر میکس مصالح و تزریق آب مورد نیاز با توجه به سنسورهای رطوبت سنج انجام می گیرد.جهت استعلام قیمت دستگاه بلوک زنی با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

مرحله دوم بعد از انتقال مواد اولیه آماده شده به پاکت های دستگاه:

مرحله دوم آغاز می شود. در این مرحله امر ویبراسیون و پرس و شکل دهی به محصول توسط قالب روی دستگاه تولید بلوک انجام گرفته و امر طبقات بلوک بتنی و در نهایت انتقال بلوک تولید شده توسط فینگر کار به سیستم کیورینگ انجام می گیرد.

در اتاق کیورینگ عمل بخاردهی به بلوک های تولید شده طبق نمودارهای استاندارد انجام گرفته و عمل آوری بلوک بتنی صورت می گیرد.

مرحله سوم تست محصول تولیدی:

بعد از انجام عمل کیورینگ، بلوک بتنی تولید شده هر چند وقت یکبار توسط واحد آزمایشگاه از بابت مقاومت فشاری ، مقاومت خمشی و مقاومت سایشی و مقاومت درصد جذب آب مورد بررسی و آزمایش قرار می گیرد و می بایست تمام معیارهای استاندارد با بلوک مورد آزمایش مطابقت داشته باشد.

مرحله چهارم مرحله بسته بندی و ارائه به بازارهای هدف:

و بعد از پاس کردن تمام معیارهای استاندارد، بلوک های تولید شده توسط فینگرکار به خط بسته بندی انتقال داده می شود.  در مرحله نهایی امر بسته بندی بلوک ها توسط رباط های فول اتوماتیک انجام گرفته؛ سپس شیرینگ و برچسب لوگوی شرکت بر روی بلوک ها قرار می گیرد سپس به بازار عرضه می شود.

جهت استعلام قیمت دستگاه بلوک زنی با شماره 09132006005 و یا شماره های درج شده در ابتدا و انتهای وب سایت بتن ماشین اصفهان تماس حاصل فرمایید.

سایر محصولات مجموعه بتن ماشین اصفهان :

بلوک زن نیمه اتوماتیک ، ساب نواری موزاییک ، بلوک زن میزی ، بتونیر ، مخلوط کن و مخلوط کن پر کن ، مجموعه میز ویبره ، پرس موزاییک ، پرس موزاییک اتوماتیک ، خط تولید کف فرش ، جدول زن هیدرولیک 2700 2400 ، بلوک زن هیدرولیک تمام اتوماتیک ، بلوک زن هیدرولیک ، جدول زن اتوماتیک سیلودار ، بلوک زن 5 قالبه مکانیکی .